Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Розрив шийки матки при пологах як попередити таке ускладнення?

Шийка матки приймає безпосередню участь у процесі народження дитини. Так, від своєчасного і повноцінного відкриття залежить нормальний перебіг другого періоду пологів вигнання плоду з матки за рахунок потуг.


Під час переймів всі м'язи матки активно скорочуються, а шийка матки утворює так званий матковий коло, розміри якого повинні складати 10-12 сантиметрів у діаметрі....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Етіологія розривів шийки матки та її ступеня
 • Основні причини
 • Наслідки розривів
 • Особливості лікування
 • Заходи профілактики

 • Саме через цей матковий зів плід просувається з порожнини матки в родові шляхи, але досить часто в акушерській практиці виникають ситуації, коли з'являються активні потуги, але шийка матки розкрита ще не в повній мірі.


  Коли жінка в даній ситуації починає тужитися, шийка матки може не витримати тиску і розірватися.


  Саме тому можна сказати, що у багатьох випадках до виникнення подібних ускладнень призводить неправильне поведінка жінок під час пологів.

  Але це не єдина причина, що обумовлює розвиток розривів шийки. Існує ще цілий ряд інших факторів, які здатні викликати це патологічний стан.

  Етіологія розривів шийки матки та її ступеня


  Треба сказати, що подібні ускладнення пологів частіше виникають у жінок, які народжують вперше. Розриви шийки можуть виникати спонтанно або при оперативному втручанні медиків (застосування щипців, поворот плода за ніжку і його виймання, а також плодоразрушающіе операції).


  Самовільні розриви шийки часто бувають при її ригідності. Це спостерігається у випадках, коли жінка вперше народжує в більш пізньому віці.


  Такі розриви також розвиваються при надмірному розтягненні країв зіва при народженні великого плоду або при розгинальних передлежання.


  До причин самовільних розривів можна віднести стрімкі роди, тривале стискання шийки у жінок з вузьким тазом, порушення живлення тканин статевих органів.

  Шийка матки під час пологової діяльності згладжується, краї її зовнішнього зіву сильно стоншують і розтягуються. При цьому можуть виникати неглибокі їх надриви, які не проявляються вираженою кровотечею, тому часто вони залишаються непоміченими.


  Але при патологічному перебігу пологів, коли виникають глибокі розриви шийки матки, з'являються відповідний клінічний ознака значна кровотеча.


  Треба сказати, що найбільш часто спостерігаються розриви шийки зліва, іноді розриви сягають склепіння піхви або параметральной клітковини. Виникає зовнішнє масивна кровотеча, може утворитися гематома в області параметральной клітковини з-за накопичення крові.


  Діагностувати кровотеча внаслідок розриву шийки можна лише після народження дитини і посліду, коли є можливість оглянути шийку матки за допомогою дзеркал і переконатися, що кров йде не з матки.

  Розрізняють три ступені розриву шийки матки:

 • перша довжина розриву становить не більше 2 см

 • Категорії