Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Рукола при вагітності: зміцнює і оздоровлює організм

Рукола являє собою зелений листовий овоч середземноморського походження.


У Росії він не користується особливою популярністю, а даремно: листя молодої рукколи володіють приємним смаком, у них велика кількість різних корисних для людини елементів.


Який вплив він робить на здоров'я вагітної жінки? Чи можна вагітним рукколу?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Рукола при вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи
 • Загальні відомості


  Рослина рукола, що зовні нагадує кульбаба, вважається одним з найбільш корисних рослин в здорове харчування і дієтології.


  Рукола, як і більшість інших зелених рослин, містить у собі дуже мало калорій. На 100 грам рослини припадає лише 25 калорій.

  При цьому, в руколі є величезна кількість антиоксидантів, важливих фітохімічних елементів, а також вітамінів і мінералів.


  Така рослина, як рукола, є сильним енергетичним продуктом. Її вживання здатне швидко відновити життєвий тонус людини, підвищити працездатність.


  Регулярне вживання рукколи стає хорошою профілактикою онкологічних захворювань. До того ж, рукола вживається для підтримки водно-сольового балансу, вона допомагає виводити рідину з організму людини.


  Рукола робить позитивний вплив на стан волосся, нігтів і шкіри. З такого рослини часто готують масло, яке використовують для поліпшення стану волосся.


  Така рослина є гарним противиразкових засобом. Її рекомендують включити в свій раціон тим людям, які страждають ураженням стін шлунка. Компоненти, які є в руколі, дозволяють з'явилися ран гоїтися швидше.


  Рукколу рекомендується вживати людям з цукровим діабетом, оскільки вона сприяє зниженню рівня цукру в крові. До того ж, вона викликає сечогінний ефект.


  Так як рослина рукола має дезінфікуючу дію, її варто вживати в періоди загострення епідемій. Вона зміцнить імунітет і підвищить опірність організму людини перед різними вірусними інфекціями.


  Ще одна властивість рукколи – заспокійливий ефект. Її можна використовувати в якості седативного засобу, вона здатна зміцнити нервові клітини і є корисною для роботи нервової системи.


  Рукола програма

  Категорії