Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Саб Симплекс — краплі з зайчиком від дитячих кольок

Проблема дитячих кольок знайома кожній молодій мамі. Особливо це стосується малюків, які перебувають на штучному вигодовуванні. Дитина плаче і дригає ніжками, а у мами розривається серце. Вона судорожно шукає, як полегшити дитині страждання. Щоб уникнути здуття, спробуйте використовувати спеціальні ліки — наприклад, краплі Саб Симплекс для новонароджених.


Краплі Саб Симплекс з аптечки молодої мами.

Чому виникає дискомфорт у малюка

Травна система новонародженого тільки адаптується до «нового життя». Бо вона працює не зовсім так, як у дорослих. Половина їжі не розщеплюється, залишаючись всередині і починаючи бродити. Процес бродіння, що викликає утворення бульбашок газів.


Особливо схильні до накопичення газів дітки, які перебувають на штучному вигодовуванні. Окрім які образовуються всередині бульбашок, до них потрапляють ще й порції повітря зовні. Він може накопичуватися в суміші, або заглатываться разом з їжею.


У дітей на грудному вигодовуванні здуття і коліки відбуваються через:

  • неправильне захоплення грудей або плачу дитини під час годування — разом з порцією молока, дитина отримує порцію повітря

  • Категорії