Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сахалінський священнослужитель про лікарів, які проводять аборти

Кожен з нас мимоволі має відношення до здійснюваних абортів, адже вони проводяться на гроші платників податків.


Вперше здійснення абортів було дозволено законом 28 січня 1935 року. Наука довела, що життя починається не з моменту появи на світ, а з моменту зачаття. Тому, дітовбивство – саме відповідне визначення для аборту. Така думка має протоієрей отець Віктор, який дав інтерв'ю для РИА SakhalinMedia.


Сахалінський священнослужитель розглядає аборт як злочин, дозволену законом. У кожної людини на землі є своє призначення. Коли немовля позбавляють можливості з'явитися на світ, то світ залишається без нових геніїв, будь то музиканти, письменники або вчені. Вбивство дитини, нехай навіть не народженої – аморально не тільки для матері. Лікарі, які здійснюють подібні операції, стають катами.


Священнослужитель твердо впевнений у тому, що одне місце і для пологів, і для абортів є неприйнятним. Адже багато лікарі також виступають категорично проти абортів. Ці люди допомагають народитися нового життя, і їх необхідно відокремити від тих, кого можна назвати м'ясниками. Отець Віктор пропонує не називати лікарями тих, хто робить аборти, а перейменувати їх в «катів», оскільки вони вбивають нове життя. Лікарями ж можна іменувати тільки тих, хто є світлими і добрими людьми.

Категорії