Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Самий точний тест на вагітність: якою системою можна довіряти?

Багатьох жінок цікавить питання – наскільки можна довіряти результатам домашніх тестів на вагітність?


Як знайти оптимальне співвідношення ціни і якості систем раннього визначення вагітності, перепризначених для використання в домашніх умовах....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Сьогодні на прилавках аптек або в супермаркетах можна знайти кілька таких систем, але от вартість найдешевшого і найдорожчого тесту відрізняється в кілька разів.


Звичайно, кожна жінка сама може визначити, який тест на вагітність найточніший, але для цього обов'язково потрібно подавати, як ці системи працюють, і вирішити – чи варто купувати розрекламовану продукцію відомого фармацевтичного концерну.


Насправді і найдорожчий, і самий дешевий тест на вагітність працюють на одному і тому ж принципі – при їх виконанні робиться якісна реакція на особливу речовину, яка в постійно зростаючих концентраціях є в сечі вагітних жінок вже на 14-18 день після зачаття.

До цього моменту відбувається імплантація (нідація) заплідненої і активно ділиться яйцеклітини в слизову оболонку матки, і в кров жінки починає надходити синтезується трофобластом плода особливий гормон вагітності – хоріонічний гонадотропін.


При нормальному перебігу вагітності і типовій імплантації заплідненої яйцеклітини кількість цього гормону в крові материнського організму повинна збільшуватися щодня на 100% (в 2 рази), і на певному етапі хоріонічний гонадотропін починає фільтруватися через епітелій клубочків нирок і виділятися з сечею.

Точні тести на вагітність і наскільки вони точні?

Самий точний тест на вагітність дозволяє визначити сам факт запліднення яйцеклітини і її імплантацію в слизову оболонку внутрішніх статевих органів ще до настання чергової менструації – при використанні високочутливого струминного тесту можна спробувати діагностувати вагітність ще до затримки чергової менструації, приблизно за 3-4 дні.


Правда, така точність не завжди виправдовується, та й ціна інших тестів в 2-3 рази нижче, ніж вартість струминного тесту. Крім того, новинкою аптечних прилавків став так званий «синій тест», призначений для дослідження змін, що відбуваються під впливом гормонів в шийці матки.


Всі інші тести для визначення вагітності мають низьку достовірність, і інструкції по їх застосуванню уточнюється безліч умов, дотримання яких допомагає підвищити їх достовірність.


Найпростішим, відносно дешевим і самим неточним більшість фахівців вважають тест-смужку, яка повинна занурюватися на певний рівень в заздалегідь зібрану ранкову сечу (дотримання цього правила обов'язково).

При використанні планшетного або касетного тесту також необхідно наносити невелику кількість попередньо зібраної сечі на спеціальні тестові зони і порівнювати їх колір з забарвленням контрольної смужки.Всі ці тести на вагітність об'єднує необхідність суворого дотримання рекомендацій щодо застосування – для точного аналізу необхідно попередньо зібрати всю ранкову сечу, добре перемішати і вилити невелику кількість рідини для проведення аналізу.


При цьому потрібно пам'ятати, що отримана сеча придатна для визначення вагітності тільки протягом 15 хвилин після сечовипускання – після цього термін в сечі під дією атмосферного повітря починаються різноманітні хімічні реакції, і інформативність такого тесту знижується в кілька разів.

Так який тест на вагітність точніше?

Більшість жінок вважають, струменевий тест не тільки самий точний тест на вагітність, але і самий зручний, адже таке дослідження може виконуватися практично будь-який час доби.


Для виконання цього аналізу скоєно не обов'язково попередньо збирати сечу ємність – сам тест повинен потрапити в струмінь рідини безпосередньо в момент спорожнення сечового міхура.


Єдиною рекомендацією виробника може вважатися побажання жінкам утримуватися від відвідування туалету безпосередньо за 4 години до проведення такого домашнього аналізу.


При використанні будь-якого тесту можуть з'являтися як хибнопозитивний, так і псевдонегативний результат – на достовірність тесту може впливати і місце імплантації заплідненої яйцеклітини.


При позаматкової вагітності будь-тест, навіть самий точний, буде показувати наявність вагітності з невеликою затримкою – в цьому випадку в сечу гонадотропін надходить з невеликою затримкою.


Тим не менш, варто пам'ятати про те, що для кожного з таких тестів виробники обов'язково вказують, у який день менструального циклу або день затримки менструації можна використовувати ту чи іншу діагностичну систему.


На достовірність результату можуть впливати стан здоров'я жінки – практично жодна з подібних систем, крім струминного тесту, не може використовуватися у жінок із захворюваннями нирок, хвороби залоз внутрішньої секреції, пухлинами, продукують гормони.


У тих випадках, коли результати тесту сумнівні, необхідно повторювати його через кілька днів або ж звернутися до гінеколога і отримати направлення на дослідження крові на рівень хоріонічного гонадотропіну.

Цей аналіз самий достовірний, особливо в тих випадках, коли дослідження повторюється протягом декількох днів – при нормальному перебігу вагітності рівень ХГЛ наростає в геометричній прогресії щодня.


У будь-якому випадку, якщо після використання будь-якого тесту є сумніви в достовірності його результату, консультація лікаря розвіє всі сумніви.

Категорії