Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сайтотек для аборту

Доброго дня. Вагітність 7 тижнів. Доктор дав сайтотек, сказав 2 таблетки у піхву і 2 запити водою, і потім кожну годину пити ще по 2 таблетки поки не піде кров. Я так і зробила, випила всю пачку 14 таблеток, після чого пішла кров. Але дуже маленькі виділення, живіт трохи тягнув, але не сильно. 2 рази ходила в туалет, бачила густу кров всього 2 рази і на цьому все. Пройшли добу, нічого немає, крові немає, тільки виділення зовсім незначні. Не підкажіть, чи означає це, що аборт не відбувся? І можна випити ще одну дозу сайтотека? І як краще їх вживати для кращого результату? Я живу не в Росії і тут важко знайти таблетки і зробити аборт незаміжнім. На даному етапі я не можу залишити дитину.

.q_view_more {display:none

Категорії