Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сенсаційне відкриття вчених: стало відомо, що запускає процес пологів

Дослідження мельбурнских учених допомогли виявити в організмі жінки, чия вагітність вже нарахувала 40 тижнів, специфічний білок. Саме він, вважають вчені уми, і запускає родовий процес.


Цей білок, згідно з дослідженнями, починає вироблятися в жіночому організмі за кілька тижнів до пологів, він же і призводить до скорочень матки....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чим корисне відкриття вчених
 • Чим небезпечні передчасні пологи
 • Діти
 • Що запускає пологи – інші версії
 • Чим корисне відкриття вчених


  По-перше, це буде величезним науковим досягненням – встановлення справжньої причини початку пологової діяльності. Адже досі є тільки припущення, чому пологи починаються в той чи інший момент.


  Але навіть не в цьому головна цінність досягнення мельбурнских вчених. Головним чином, відкриття вплине на створення препарату, який міг би блокувати початок передчасних пологів.


  Тобто можлива розробка спеціального засобу, що впливає на цей білок. Так можна було допомогти безлічі дітей з'явитися на світ в покладений термін.

  І зворотну дію: створення препарату, стимулюючого вироблення цього білка, адже багато жінок перенашивают вагітність, що зовсім не необразливо.

  Чим небезпечні передчасні пологи


  Якщо вченим вдасться втілити свої плани в реальність, в області акушерства буде величезний прогрес. І хоч сьогодні лікарі виходжують недоношених малюків, ніщо не може бути так важливо для дитини, як народитися в покладений термін.


  Передчасні пологи завжди являють собою величезний ризик. Наскільки б кваліфікованими не були лікарі, виключити всі небезпеки як для мами, так і для малюка не можна.


  Для жінки передчасні пологи досить травматичні: адже ще незріла шийка матки, гормональний баланс порушений, не виключені інші акушерські патології. Пологи, як правило, проходять складніше.


  Але малюк ризикує ще більше! Органи, системи немовляти ще не готові до життя поза утроби, малюк, можливо, ще не зможе самостійно дихати і т. д.


  Часто запитують: чим небезпечний бронхіт при вагітності? Відповідь на питання шукайте у нашій статті.


  Про лікування симфизита під час вагітності читайте в цій статті.


  А тут все про ознаки /beremennost/slozhnosti-beremennost/prezhdevremennoe-starenie-platsenty.html передчасного старіння плаценти.

  Діти


  Переносити дитину часто не менш небезпечне, ніж не доносити до терміну. Плацента, яка всі дев'ять місяців справлялася з покладеним на неї роллю «годувальниці», починає старіти. В результаті малюк недоотримує кисень і поживні речовини.


  Об'єм навколоплідних вод також зменшується, що спричиняє за собою ризик обвиття пуповиною. До того ж, якщо переношена вагітність, води можуть відійти раніше часу, що ускладнює подальшу родову діяльність.


  Та й вже в пологах дитина може заковтнути навколоплідну рідину, в якій є меконій – первородний кал – а це загрожує пневмонією.


  Кістки черепа малюка стають менш еластичними, що впливає на особливості проходження дитини по родових шляхах.

  Що запускає пологи – інші версії


  Цікаво буде розглянути й інші наукові версії про механізм запуску пологів. Є думка, що саме горомн естроген дає старт пологової діяльності.

  Порушення балансу двох типів естрогену є своєрідним «сигналом» пологів. Естрадіол і естріол знаходяться всю вагітність в балансі, а ось розлад у рівновазі цих гормонів в організмі і призводить до пологів.


  Вважається, що якщо медикаментозно стежити за співвідношенням цих гормонів, можна зняти загрозу передчасних пологів.


  Інші версії менш заможні. Вченим ще доведеться посперечатися і довести, що саме їх відкриття є істиною. А вже медики спробують застосувати наукові досягнення в практичній діяльності, знизивши відсоток патологічних вагітностей.

  Категорії