Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Що таке тренувальні перейми (помилкові перейми) і як відрізнити їх від справжніх?

Які відчуття і бажання не доводиться випробовувати вагітній жінці протягом 9 місяців.


То хочеться солоненького, солоденького, то ноги набрякають, то спину тягне... І що все це означає? А може, не надавати цьому значення?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Вивчаємо подібності та відмінності
 • Коли починаються і скільки тривають помилкові перейми?
 • У яких випадках слід звернутися до лікаря?

 • Але майбутня мама просто не в стані пустити все на самоплив, вона прислухається до кожного шевелению немовляти, а якщо малюк довго не рухається, мама починає нервувати.


  І коли починає зводити живіт, тягнути поперек, і начебто все схоже на перейми (невже пора народжувати?), а термін ще маленький, тут вже точно задумаєшся: це загроза викидня або тренувальні (помилкові) сутички перед пологами?


  Як розпізнати і як проявляються тренувальні перейми? Давайте спробуємо розібратися разом.


  Дуже важливо відрізнити родові перейми від тренувальних, інакше майбутня мама просто измучает себе непотрібними питаннями і підозрами. Втім, якщо чітко знати відмінності і що при цьому робити, то ні цих, ні тренувальних сутичок можна не боятися.


  Тренувальні перейми інакше називають хибними. Вперше їх описав англієць Брекстон-Хікс у 1872 році, тому їх ще називають переймами Брекстон-Хікса.


  Вважається, що природа спеціально винайшла їх для того, щоб шийка матки і сама матка під час таких скорочень підготувалися до пологів, як би потренувалися (звідси і назва – тренувальні перейми).

  Вивчаємо подібності та відмінності


  Щоб не переплутати помилкові сутички з родовими необхідно точно знати їх відмінності.


  Помилкові перейми (їх симптоми і ознаки):

 • нерегулярні, проміжки між ними можуть бути будь-які, не циклічні. Перейми можуть турбувати один раз в день, а, можливо, і один раз в тиждень

 • Категорії