Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Що й треба прати речі новонародженого: від вибору порошку до способів прання

Після того як ви придбали перші речі для малюка їх потрібно обов'язково випрати вручну, використовуючи дитяче мило.


Далі пропрасуйте річ з обох сторін. Пральну машину для прання нових речей краще не використовувати....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Дотримуємося нескладні правила
 • Вибираємо порошок
 • Дитячі пральні порошки: відео

 • Звичайно, якщо весь час прати речі вручну, то вони прослужать набагато довше, так як після прання, речі мають звичай сильно розтягуватися або навпаки сідати.

  Дотримуємося нескладні правила


  В перші місяці життя дитини речі повинні стиратися в окремому тазику з використанням натертого дитячого мила. Коли малюк стане трохи старші, то вже можна звертатися до пральної машини і купувати дитячий порошок.


  Нежить у немовляти. Як перемогти цю неприємну хворобу.


  Ваша дитина живе по режиму? Якщо ні, то читайте цю статтю.
  Але не можна прати дитячі речі, і свої одночасно (краще дотримуватися цього правила до трьох років дитини), а також брудні дитячі та дорослі речі не повинні лежати в одній загальній кошику для білизни.


  При пранні в машинці вода повинна бути 30-40 градусів. Чудово якщо у машинці є функція очищення парою, так як пар вбиває всі мікроби, а також допоможе економити час на прасування речей.

  Якщо перете речі вручну, то речі варто добре промити близько двох або трьох разів, поки не пропаде мильний ефект. При пранні в машинці увімкніть режим додаткового полоскання.


  Також дозволяється використовувати спеціальні ополіскувачі і антистатики для дитячого одягу, але не забувайте, що добавки повинні бути без запаху і не містити якомога менше хімічних речовин.


  Підгузники з марлі. Потрібні вони чи достатньо звичайних виробничих?


  Читайте статтю про кропову воду. Дійсно вона допомагає малюкам.


  Що робити, якщо у дитини гіпоксія


  Запирати дитячі речі не рекомендується, навіть якщо з'явилася тільки одна пляма, то річ потрібно прати. Але не варто накрахмаливать речі, так як із-за цього одяг стає жорсткою, а дитині стає дуже некомфортно. Крім того, накрохмалена річ не здатна пропускати повітря, а це призводить до накопичення вологи.


  Ні за яких обставин не використовуйте відбілювачі, навіть якщо вони призначені саме для дитячих речей.


  До складу відбілювачів дуже часто входить хлор та інші шкідливі речовини, здатні викликати у малюків алергічні реакції.


  Для отримання білосніжною і чистого одягу досить прати в машинці при 70 градусах.


  Після того як ви випрали речі, приділіть особливу увагу проглаживанию речей, особливо в перші місяці життя дитини. Одяг слід обробляти парою, прасувати з двох сторін. Так ви забезпечите додаткову дезінфекцію.

  Вибираємо порошок


  Асортимент дитячих пральних порошків зараз широкий, але є моменти, які ви повинні пам'ятати і зробити їх критерієм при покупці порошку. Вибираючи дитячий порошок, ви можете бути впевнені в тому, що вони виготовляються з нешкідливого для чутливої шкіри мила.


  Бажано купувати безфосфатні порошки (наприклад, Вухатий нянь, Amway baby, Special Bebe). Також прослідкуйте, щоб порошок не містив ароматизаторів, різноманітних добавок.


  Зміст ароматизаторів повинно бути мінімальним. Порошок повинен добре виполіскуватися водою і швидко розчинятися.


  Компоненти порошку повинні бути максимально натуральними, щоб не викликати подразнення шкіри немовляти.


  Подивіться наявність відмітки, що свідчить про те, що порошок пройшов сертифікацію побутової хімії для дітей, а також повинна бути позначка, що цей порошок підходить для новонароджених.


  Прання дитячих речей, особливо одягу новонароджених, є дуже важливим питанням, повз якого не можна проходити, так як від цього залежить здоров'я і благополуччя вашого малюка.


  Якщо ви будете дотримуватися вищенаведених рекомендацій про те, як правильно прати і як вибирати порошок, не будете забувати про правила щоденної гігієни, то ваша дитина буде здоровою і повною сил для відкриття навколишнього світу.

  Чим краще прати речі новонародженого (машинкою або руками) Ви самі зрозумієте через деякий час. Якщо треба швидко прополоскати кілька речей, то тоді легше руками, а от якщо треба випрати постільна білизна, то сміливо завантажуйте працею пральну машинку.

  Дитячі пральні порошки: відео


  Подивіться невеликий відео-фрагмент про дитячі пральні порошки. Що має бути в складі і які вибрати.

  Категорії