Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Симптоми, ознаки та лікування дисбактеріозу у дітей

Дисбактеріоз захворювання, викликане порушенням нормальної роботи мікрофлори кишечника або шлунка.


Дане захворювання у дітей в наші дні, на жаль, виникає досить часто.


Першопричини його прояви можуть бути різними: погане, незбалансоване харчування, прийом антибіотиків, хвороби шлунково-кишкового тракту, слабкий імунітет, погана екологічна ситуація, стрес....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Симптоми
 • Ознаки
 • Лікування
 • Лікарські засоби та профілактика
 • Симптоми дисбактеріозу у дітей: відео

 • Причому ставитися до нього треба серйозно, оскільки воно несе за собою безліч ускладнень, починаючи від погіршення загального імунітету організму, закінчуючи поразкою внутрішніх органів.

  Симптоми


  Кишечник у щойно народжену дитину в перший день практично стерильне.


  Але з перших же годин його починають заселяти різні корисні бактерії, які потім будуть допомагати йому боротися з мікробами та іншими непотрібними мікроорганізмами.


  Але в пологовому будинку дитина контактує з лікарями, медсестрами та іншими людьми, які можуть ненавмисне передати йому бактерії, з якими шлунок або кишечник впоратися не в силах.


  Якщо мама помічає, що дитина, в той час як він повинен бути голодним, відмовлятися від грудей, кричачи при цьому і смикаючи ніжками, або у нього частий (після кожного годування), стілець або, навпаки, запор, значить в організмі, а точніше в шлунково-кишковому тракті, що щось пішло не так.

  Ознаки


  При дисбактеріозі кишечнику симптоми у дітей так само можуть бути такими::

 • скарги на біль в животику

 • Категорії