Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Симптоми синуситу у дітей та методи лікування хвороби

У застуджених дітей часто діагностують синусит — запальний процес, що протікає в одній або декількох навколоносових пазухах (синусах). Батьки сильно турбуються про малюка: незрозуміло, що криється за назвою цього захворювання, наскільки воно небезпечне. Зняти хвилювання можна, розібравшись у його природу і причини. Тоді стане ясно, як полегшити стан дитини і швидше вилікувати його носик.


Синусит — дуже поширена хвороба, якою страждають близько чверті дітей всієї планети.

Причини розвитку синуситу

Запалення навколоносовій пазухи відбувається при сукупності двох причин:

  • У порожнині носа є збудники (віруси або бактерії).
  • Порушилася природна вентиляція.
  • Підхопити хвороботворні мікроорганізми неважко від зараженої людини. Навіть якщо дитина весь час знаходиться вдома, ризик захворіти синуситом не зменшується. Дорослі постійно з кимось спілкується, а співрозмовники не завжди скажуть, що хворі. Тому зараза приноситься додому, і її отримують всі домочадці. Але якщо з вентиляцією носових пазух все в порядку, то організм справляється з інфекцією. В іншому випадку починається запалення.


    Порушитися вентиляція може з кількох причин:

  • анатомічна особливість — вузькі протоки (проходи, що з'єднують пазухи з порожниною носа)

  • Категорії