Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Симптоми та лікування краснухи у дітей: що необхідно знати

Краснуха – інфекційне (заразне) захворювання. Ця хвороба викликається вірусами.


Як проявляється: появою висипу, підвищенням температури і збільшенням лімфатичних вузлів.


Хвороба протікає переважно легко, вона небезпечна лише для вагітних жінок зважаючи на високу ймовірність виникнення вроджених вад розвитку плода....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що необхідно знати
 • Симптоми захворювання
 • Лікування

 • При зараженні в перші 14 тижнів вагітності часто відбувається ураження органів зору, слуху, серцево-судинної і нервової систем.

  Що необхідно знати


  Краснуха поширена у всіх куточках планети, вона дуже заразна, часто протікає безсимптомно, відноситься до дитячих хвороб (найбільш часто зустрічається саме в цьому віці), входить в число TORCH-інфекцій, які становлять велику небезпеку для внутрішньоутробного розвитку дитини.


  Для профілактики хвороби розроблена ефективна вакцина. Вона допомогла встановити контроль над цією інфекцією в багатьох країнах, і допомогла багатьом дітей народитися здоровими.


  Зараження краснухою відбувається від хворої людини, яка поширює віруси ще до появи симптомів. Вони можуть бути дуже слабо виражені, під час хвороби і кілька тижнів після одужання.


  Для краснухи характерний повітряно-крапельний шлях зараження. Частіше захворювання реєструється взимку і навесні.


  Через предмети побуту вірус може передаватися, але це відбувається значно рідше.

  Також краснуха передається від матері до майбутньої дитини – трансплацентарний шлях.


  Після перенесеного захворювання (і вакцинації) формується довічний імунітет, який перешкоджає повторному захворювання.

  Симптоми захворювання


  Для краснухи характерним є наявність інкубаційного (прихованого) періоду, тривалість якого близько 2 – 3 тижнів. Після нього зазвичай і з'являються характерні ознаки краснухи.


  Розглянемо ознаки краснухи у дітей.


  Захворювання починається із загального нездужання, почервоніння очей і незначного сльозотечі, першіння в горлі, легкого нежитю.


  Потім з'являється висип (дрібні червоні плями), яка протягом доби поширюється по всьому тілу.


  Можливий свербіж шкіри, іноді елементів висипки дуже мало або її взагалі немає. Висип проходить через 2 -3 дні не залишаючи слідів.


  Яких вітамінів більше кальцію? Відповідають дієтологи.


  Що робити, якщо у дитини пішли зелені соплі.


  Якщо у дитини пішла носом кров


  Збільшення лімфатичних вузлів з'являється ще до висипань і спостерігається після їх зникнення. Температура тіла підвищується незначно, нормалізується через 6 – 7 днів.


  Краснуха може спровокувати загострення наявних захворювань або викликати ускладнення (ураження мозку і мозкових оболонок, суглобів, дрібні кровотечі та інші).


  Діагноз підтверджується додатковими обстеженнями, як загальними, так і спрямованими на виявлення вірусу або антитіл до нього.

  Їх проведення вкрай важливо для вагітних, оскільки від її результатів залежить рішення про переривання вагітності за медичними показаннями.


  Термін «корева краснуха» неправомочний, оскільки у кору і краснухи різні збудники.


  Він виник ще до ідентифікації вірусу краснухи внаслідок схожих ознак захворювань – висип при краснусі може іноді нагадувати корову.

  Лікування


  Лікувальні заходи обмежуються ізоляцією хворого і дотриманням режиму. Слід дотримуватися постільного режиму, вживати легку їжу та багато рідини.


  Препаратів, здатних вбивати вірус краснухи, немає, антибіотики на нього не діють. Доцільність призначення інших препаратів визначає лікар.


  Вакцинація протипоказана вагітним і за три місяці до планованої вагітності.


  Проводиться згідно з календарем щеплень переважно комбінованими вакцинами проти кору, краснухи, епідемічного паротиту.


  Після вакцинації можлива поява ознак легкої краснухи, але людина залишається заразним для оточуючих.


  Категорії