Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сироп, мазь або льодяники Доктор Мом при вагітності: що безпечніше для мами і малюка?

Жінка під час вагітності повинна проявляти підвищену увагу до свого здоров'я, так як вона несе відповідальність за майбутню дитину.


При виникненні проблем зі здоров'ям дуже важливо правильно вибирати лікарські препарати, оскільки навіть найбезпечніші на перший погляд медикаменти можуть представляти загрозу.


При виборі ліків слід враховувати, що звичайний кашель при ГРВІ може перейти в вірусний трахеїт, що значно ускладнює ситуацію, особливо при вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість лікування
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги

 • При плацентарній недостатності існує ризик зараження дитини, так як бактерії і віруси можуть вільно проникати до плоду.


  Ослаблена вагітністю імунна система часто не в змозі боротися з такою кількістю мікроорганізмів, при цьому необхідно враховувати, що при лікуванні захворювань може використовуватися обмежений список медикаментів.


  У період вагітності при терапії простудних хвороб найчастіше використовуються препарати на рослинній основі, які відрізняються м'яким і ефективною дією.

  Одним з таких препаратів є Доктор Мом, абсолютно безпечний для здоров'я матері і дитини.

  Інформація про препарат


  Доктор Мом випускається в трьох формах: сироп, льодяники і мазь.


  Склад

  Всі компоненти ліки мають рослинне походження, що забезпечує його широке застосування під час вагітності.


  Склад сиропу: • кореневище солодки має протизапальну дію, усуває спазми в судинах, розріджує і виводить з організму мокроту

 • Категорії