Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сироп Бромгексин для лікування кашлю у дітей — що потрібно знати мамам?

Нездужання малюка викликає побоювання у молодих батьків. Тривожним симптомом погіршення самопочуття є напади сухого кашлю у дитини, утруднене відходження в'язкого мокротиння. Малюк не здатний самостійно відкашлюватися, тому йому потрібна допомога дорослого людини. Педіатр після огляду призначить всі необхідні медикаменти — бронхорасширяющие, антибактеріальні та інші ліки. У цій статті представлений огляд одного з відхаркувальних препаратів — дитячого сиропу «Бромгексин».


Бромгексин — смачне і дієві ліки від сухого кашлю.

Склад

Бромгексину гідрохлорид — це хімічний аналог вазицина, активної речовини, виділеного з рослини Adhatoda vasica (Юстиція судинна). Ця речовина сприяє розрідженню і виділенню мокротиння, тобто зменшує в'язкість секрету і покращує його відтік. Воно дає виражений муколітичний і відхаркувальний ефект.


При сухому кашлі можуть допомогти муколітичні сиропи з відхаркувальним ефектом.

До допоміжних речовин у ліках відносяться:

  • 1,2-пропіленгліколь

  • Категорії