Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сироп Флюдитек для дітей: ефективне і безпечне лікування кашлю

Простудні захворювання дітей нерідко є неприємним сюрпризом для їх батьків. Початковим етапом застуди зазвичай є запалення горла. Саме запалення горла є причиною подальшого нежиті та кашлю.


Якщо не вжити екстрених заходів по боротьбі з кашлем він поступово може зумовити бронхіт і навіть запалення легенів.


Одним із препаратів, який можна застосовувати самостійно для якнайшвидшого позбавлення дитини від кашлю, є сироп Флюдитек....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Відгуки про препарат
 • Інструкція
 • Як давати сироп Флюдилек дітям до року?
 • Аналоги препарату
 • Лікування кашлю у дітей: відео

 • Головною діючою речовиною, що входить до складу сиропу Флюдитек, є карбоцистеїн. Дана речовина має відхаркувальну ефектом внаслідок розрідження мокроти. Також застосування сиропу Флюдитек сприяє активному виведенню утворилася мокротиння з бронхів.

  Відгуки про препарат


  Більшість відгуків батьків (близько 75 %), які самостійно застосовували сироп Флюдитек для лікування дитячого кашлю, свідчать про значну ефективність даного медичного препарату.


  Часто цей сироп використовується у випадках, коли застосування інших ліків не призводить до істотного поліпшення здоров'я.


  У багатьох відгуках підкреслюється швидке настання значного покращення стану дитини при використанні Флюдитека.


  Прочитайте статтю про те, як не можна тримати новонародженого. Це потрібно знати обов'язково!


  Когитум для дітей: інструкція. З якого віку це препарат можна давати малюкові.


  Мішки під очима у дитини


  Додатковим плюсом даного сиропу є банановий смак, що підвищує його привабливість для дітей.


  У поодиноких випадках відмічалися негативні побічні реакції від застосування сиропу Флюдитека для дітей (шкірний висип, блювання), що свідчить про важливість призначення необхідного лікування все ж кваліфікованим педіатром, а не самостійно батьками.

  Інструкція


  Основними показаннями до застосування сиропу Флюдитека для дітей є наступні захворювання:

 • захворювання легких і верхніх дихальних шляхів, які викликають утворення в'язкої і трудноотходимой слизу (гострий, і хронічний обструктивний бронхіт, трахеобронхіт, ларингіт, фарингіт, трахеїт, пневмонія, грип, туберкульоз легенів, бронхіальна астма)

 • Категорії