Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сироп солодки — дітям від кашлю: відгуки мам і поради по застосуванню

Ваш малюк почав кашляти, і з кожною годиною все сильніше. Поліклініка вже не працює. Знайомий лікар не бере трубку. Перед вами замаячила перспектива безсонної ночі і ранкова чергу до педіатра. Ви сідаєте в інтернет і починаєте шукати вихід із ситуації: ліки, яке гарантоване можна дати малюкові, щоб, якщо не вилікувати, то полегшити його стан і забезпечити спокійний сон.


Вам потрібно щось рослинного походження, що гарантовано не має протипоказань і ускладнень. Недороге, але ефективне.


Корінь солодки — недороге і перевірений засіб від кашлю.

Сироп кореня солодки — один з таких препаратів. Якщо дитина не може відкашлятися, або сухий кашель заподіює сильний біль, м'яке, обволікаючий і відхаркувальний дію сиропу допоможе йому. Крім того, ранки і виразки, які утворюються на слизових малюка, пройдуть швидше, адже корінь солодки добре загоює, вбиває мікроби і стимулює імунітет. Крім спрямованого дії, рослина має ще і загальнозміцнюючу.

Форми випуску

Корінь солодки випускають в капсулах, настоях, у вигляді трав для виготовлення відвару. Але для дітей оптимальний вибір — сироп. Він солодкий, темно-коричневого кольору, малюків не потрібно довго умовляти його проковтнути. Ковтається, на відміну від таблеток, легко. Діяти починає відразу ж — завдяки густої в'язкої структурі обволікає дихальні шляхи і заспокоює.


Сироп легко п'ється, приємний солодкий смак подобається дітям.

Виробники і ціни

Вигідно відрізняє його ціна: російські виробники (Ленмедснаб, Тверська фармацевтична фабрика, Самарамедпром, Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод — Київ) не завищують вартість. Флакон рідко коштує більше 50 рублів, що не зрівняється з дорогими імпортними аналогами за 300-500. У вас є всі шанси вилікувати дитину і не розоритися. Зазвичай флакон продається в картонній упаковці, з мірною ложечкою, але може відпускатися і сам по собі, з інструкцією на баночці.


Особливості застосування

  • По-перше, якщо ваш малюк вже приймає несумісні з коренем солодки ліки — цей препарат доведеться відкласти. Подивіться інструкцію: якщо серед властивостей прийнятого ліки є переважна кашель, а в складі кодеїн, то поєднувати антагоністи протипоказано.
  • По-друге, якщо дитині не виповнився рік, остерігайтеся: в сиропі міститься спирт.
  • Склад:

  • Солодки екстракту густого — 4,0 г
  • Сиропу цукрового — 86,0 м
  • Етанолу 90 % — (етилового спирту) 10,0 г
  • Перш, ніж купувати препарат в свою аптечку і застосовувати його, запитайте думку лікуючого педіатра – можна конкретно вашій дитині давати корінь солодки.
  • По-третє, сироп можна запивати або розводити в кип'яченій воді кімнатної температури: так ви досягнете швидкого відходження мокротиння

  • Категорії