Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сироп від кашлю для дітей Гербион — вибираємо з розумом і лікуємо з розумом

Багато мами вибирають препарати від кашлю на рослинній основі: вони мають повністю натуральний склад, діють м'яко і не викликають звикання. Сироп Гербион для дітей — популярний засіб, покликаний боротися з усіма видами кашлю.


Гербион — ліки рослинного походження, що має відхаркувальну ефектом.

Опис препарату

Гербион — натуральний рослинний препарат. Випускається в Словенії фармацевтичної компанії KRKA. Механізм дії при вологому і сухому кашлі відписався в інструкції по застосуванню і залежить від активної речовини. Є три види препарату. Нижче в нашому огляді всі вони докладно розглянуті.


Гербион з екстрактом подорожника

Лікарський засіб являє собою коричневий або червонувато-коричневий сироп із трав'яним запахом і яскравим солодким смаком. У картонній коробці, крім флакона з ліками (об'ємом 150 мл) та інструкції, що знаходиться мірна ложечка з поділками 2,5 і 5 мл, якою зручно давати засіб дітям. Дозволений до застосування у дітей старше 2 років.


Сироп з подорожником володіє імуностимулюючим і антибактеріальною дією.

До складу сиропу входять водні екстракти подорожника (в 5 разів сильніше, ніж сік рослини) і квіток мальви, аскорбінова кислота, ефірна олія апельсина. Засіб призначають при сухому кашлі для усунення відчуття першіння та біль у грудях, полегшення відходження мокротиння.


Лікарський ефект препарату пов'язаний з впливом на вироблення рідкого слизу в клітинах трахеї і бронхів. Кашель стає продуктивним, з легких активно виділяється мокрота разом зі збудником інфекції, і настає одужання. Крім цього, екстракт подорожника чинить:

  • протизапальну дію

  • Категорії