Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Скарлатина при вагітності: небезпечна в перші 12 тижнів!

Скарлатина найчастіше зустрічається у дітей до 10 років. Якщо людина в дитячому віці не переніс скарлатину, можливість розвитку захворювання зберігається в дорослому віці.


Особливо високий ризик розвитку скарлатини у пацієнтів з ослабленим імунітетом, у групі ризику перебувають також вагітні жінки....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке скарлатина?
 • У чому небезпека?
 • Діагностика
 • Лікування
 • Профілактика
 • Що таке скарлатина?


  Джерело та механізм зараження

  Не секрет, що інфекційні захворювання можуть серйозно вплинути на розвиток дитини, тому лікувати їх рекомендується як можна раніше.


  Джерелом скарлатини може стати людина, заражена скарлатину, ангіну та іншими формами інфекції. Причиною поширення захворювання вважаються стрептококи групи А.


  Для оточуючих пацієнт представляти небезпеку в перші 2-3 доби захворювання. Контакт із зараженим людиною вважається відносно безпечним через три тижні з моменту зараження.

  Стрептококи групи А досить поширені серед населення, його носіями є приблизно 15-20% населення.


  Багато носії можуть виділяти збудник протягом тривалого часу, ймовірність зараження зберігається протягом декількох місяців і навіть років.


  Заразитися скарлатину можна повітряно-крапельним, аерозольним і аліментарним і контактним шляхом. Стрептокок заселяє шкіру, носоглотку, провокуючи місцеві запалення (регіонарний лімфаденіт, ангіну).


  В процесі розвитку захворювання стрептокок виділяє екзотоксин, що викликає в організмі симптоми отруєння і екзантему. При наявності сприятливих умов для росту і розмноження мікробів, в результаті чого виникає лімфаденіт, отит, септицемія.


  Варто відзначити також велику роль алергічних механізмів, що беруть участь у розвитку та виникненні ускладнень, які проявляються на пізньому етапі розвитку хвороби.


  Часто ускладнення безпосередньо пов'язані з стрептококової суперінфекцій і реінфекція.


  Після лікування захворювання в організмі виробляється імунітет, внаслідок чого ймовірність повторного зараження зведена до мінімуму.

  У чому небезпека?


  Чи небезпечна скарлатина для вагітних? Часто поширена думка, що скарлатина не представляє небезпеки для жінки і не чинить негативного впливу на розвиток плоду.


  Розслаблятися тим не менш не рекомендується, при наявності перших ознак слід одразу пройти медичне обстеження.


  Важка форма захворювання становить небезпеку, лікування в даному випадку потребує антибактеріальної терапії, що заборонено в 1 триместрі і не рекомендовано на пізніх термінах.


  Небезпечніше всього скарлатина на ранніх термінах до 12 тижнів, так як вона може викликати викидень.

  Скарлатина може викликати такі наслідки:

 • народження недоношеного малюка

 • Категорії