Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Скоро діти будуть ходити в садочки-трансформери!

Ще на початку 2014 року правителі московського Департаменту освіти заявили про бажання зводити дитячі садки нового зразка.


У народі їх прозвали просто – трансформери.


Поспішаємо оголосити про відкриття першого дитячого садка нового зразка!


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Надійшла інформація, що він вже повністю готовий і скоро буде радий прийняти нових жителів столиці.Що відомо про новому дитячому садку? Він має 3 поверхи. Перший призначений для вихованців молодшого дошкільного віку.


На другому поверсі будуть розміщені діти середнього дошкільного віку. Третій поверх відведений для старших дошкільнят. Споруда розташовується в південно-східному адміністративному окрузі.


Місткість – 300 осіб (12 груп). У дитячому садку присутні адміністративні приміщення, кімнати під харчоблок, зал для заходів і проведення музичних занять, кабінети лікарів, спортивний зал.


Перепелині яйця для дітей. А чи є дійсна користь?


Про що говорять шуми в серці дитини?


Рідкий стілець у дітей


Чому дитячий садок нового покоління прозвали трансформером? Вся справа в унікальній технології для облаштування кімнат. Спальня і групова оснащуються спеціальними перегородками.


Це дає наступне: під час сну перегородка висувається, таким чином, виходить досить комфортна спальня. Коли настає час для ігор – перегородка прибирається, ліжка також трансформуються, в результаті діти отримують досить значна вільний простір.


Основний плюс дитячого садка-трансформера – це отримання більшого простору. Це означає, що подібні об'єкти дозволять вирішити важливу проблему – черги в дитячих садах.

Ідея прижилася

Губернатор Югри також зацікавлений у будівництві незвичайних дитячих садків.


Планується будівництво дитячого садка в Нижнесортымском, місткість будівлі складе 280 місць.


У планах було побудувати об'єкт ще пару років тому, але помилки в проектуванні не дозволили завершити розпочате.


У результаті сучасний дитячий сад буде побудований тільки в 2016 році, після проведення експертизи та внесення необхідних поправок в проект. Селище з нетерпінням чекає новий заклад для дітей.


Люди продовжують будувати будинки, заводити сім'ї і народжувати дітей. При цьому нестача місць у дитячих садках і школах відчувається досить гостро.


Єдина надія – будівництво комплексних об'єктів, які будуть орієнтуватися на різні групи населення.

У школі діти навчаються у дві зміни, але застосувати таку схему в дитячому саду не вийде. Саме тому, незважаючи на складність і дорожнечу установи-трансформера, влада постановила: «Спорудження бути!»


Цікаво, що для вирішення дефіциту місць для дошкільнят і школярів сади-трансформери, будуть використовуватися і в якості школи, але при крайній необхідності.


Отже, дитячі садки-трансформери дозволять вирішити проблему браку місць, завдяки своїй функціональній багатогранності.


Крім іншого, з'являється можливість формування більшої кількості груп, включаючи групи короткочасного перебування.


Важливо! У всіх установах подібного типу застосовуються безпечні оздоблювальні матеріали, а вентильований фасад будівлі.


Це дає можливість, при необхідності, швидко провести ремонтні роботи і зберігає тепло в приміщенні.


Дефіцит місць для дошкільнят в дитячих садах змушує шукати нові рішення. Дитячий сад-трансформер дозволяє забути про черги для малюків!

Дитячий сад-трансформер: відео

Подивіться досвід таких дитячих садків, відкритих в р. Бєлова:

Категорії