Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сорбифер сучасний засіб для профілактики і лікування анемії під час вагітності

Сорбифер – ліки для заповнення нестачі заліза в організмі вагітної. Чому його прописують практично кожній другій жінці «в положенні»? Причиною тому – залізодефіцитна анемія.


За даними Моз Росії вона розвивається у 65 відсотків жінок, чекаючих дитину. До того ж за останні десятиріччя рівень захворюваності зріс майже в сім разів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке анемія і чому вона виникає?
 • До чого призводить нестача заліза?
 • Інформація про препарат
 • Небезпечний Сорбифер?
 • Дозування і тривалість прийому препарату
 • Особливості застосування препарату
 • Поєднується Сорбифер з іншими полівітамінами?
 • Чим можна замінити препарат?
 • Що таке анемія і чому вона виникає?


  Для початку необхідно згадати, яку роль відіграє залізо в нашому організмі. «Феррум» надає крові червоного кольору. Якщо його недостатньо, кров світлішає і здається, що її не вистачає. Тому анемію називають недокрів'ям.


  Ще одне «народна» назва хвороби – бліда неміч. Воно виникло тому, що при дефіциті заліза в організмі не вистачає гемоглобіну. Частіше людина відчуває втому, задишку, стає блідим.


  У вагітної потреба організму в залізі зростає в рази. Коли жінка «в положенні» всі її системи і органи працюють з подвійним навантаженням, потрібно більше кисню, а значить і більше заліза.


  Погрішності в харчуванні, вегетаріанство, ранні токсикози, стреси – все це викликає анемію.

  Майбутнім мамам на замітку: яку музику слухати вагітним? Дізнайтеся прямо зараз!


  Все про прийом ванн при вагітності можна дізнатися з цієї статті.

  До чого призводить нестача заліза?


  За статистикою, у 75% жінок, які мають діагноз анемія, погіршується робота серцево-судинної системи, виникає гастрит.


  Недолік заліза в організмі вагітної жінки може викликати кисневе голодування клітин, яке вплине на роботу всіх органів і позначиться на здоров'ї малюка. Можуть виникнути передчасні пологи, так і малюк народиться ослабленим.


  Якщо лікар ставить діагноз анемія, поставтеся до цього відповідально, не сподіваючись на авось і багате білком і залізом харчування.


  Встановлено, що з їжі організм засвоює всього 2 мг заліза на день, в той час як лікарські засоби виявляються у десятки разів ефективніше.


  Вони дозволяють не тільки заповнити необхідні для кровотворення обсяги заліза, але і накопичувати надлишок. Одним з часто призначуваних ліків є Сорбифер.

  Інформація про препарат


  Склад

  Таблетки випускаються в упаковці по 30 і 50 штук. Кожна капсула містить залізо сульфат і вітамін С.


  Fe необхідний для поповнення нестачі цієї речовини в організмі вагітної, а аскорбінка покращує всмоктування заліза в кишечнику.


  Для виготовлення таблеток використовується особлива технологія. За допомогою неї, потрапивши в організм, іони заліза вивільняються поступово і рівномірно. Це виключає різке підвищення вмісту заліза в системі травлення, подразнюючу дію на слизову знижується.


  Показання до застосування
  Сорбифер призначають у двох випадках: для профілактики або лікування железосодержащей анемії. Препарат особливо показаний при багатоплідній вагітності.

  Небезпечний Сорбифер?


  Таке питання нерідко виникає у майбутніх мам, тому що прийом Сорбифера дозволений лише після призначення лікаря. Ніякого самолікування!


  Сорбифер, згідно з проведеними дослідженнями, безпечний при вагітності. І все ж варто дотримуватися дозування щоб уникнути можливих побічних ефектів, серед яких діарея, нудота, блювання, болі в животі, запор.


  Якщо на другий-третій день лікування стілець стане значно темніше (майже чорним) не лякайтеся. Так діє залізо.


  Препарат протипоказаний у тих випадках, коли анемія викликана нестачею фолієвої кислоти або вітаміну В12, при алергії на активні речовини препарату, при захворюваннях ШЛУНКОВО-кишкового тракту (у тому числі виразці шлунка).


  Виробники в числі протипоказань вказують неодноразові переливання крові, а також гемосидероз, гемохроматоз.


  Чим можуть бути небезпечні пізні пологи? У чому їх перевага? Відповіді на запитання шукайте у нашій статті.


  Про передвісників пологів можна дізнатися з цієї статті.


  А тут все про те, як і для чого варто /mozno-li/obraz-zhizni/brosit-kurit-beremennosti.html кинути палити під час вагітності.

  Дозування і тривалість прийому препарату


  Схему та тривалість лікування визначає гінеколог в кожному конкретному випадку.


  Загальні рекомендації такі:

 • для профілактики дефіциту заліза 1 таблетка на день

 • Категорії