Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Способи стимуляції овуляції народними засобами

Буває, що індукувати повноцінну овуляцію гормональними медичними препаратами не виходить чи не можна за показаннями. Тоді на допомогу приходить стимуляція овуляції народними методами.


До них відносяться траволікування, бруду, акупунктура і деякі інші способи....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Озброюємося знаннями
 • Сила трав
 • Цілюща грязь
 • Давня наука
 • Озброюємося знаннями


  Ще в часи Гіппократа було відомо, що багато трави і овочі володіють властивостями, сприяючими підвищенню фертильності або працюють як контрацептиви.


  Така дія засноване на вміст фітогормонів в цих рослинах. Вони працюють подібно людським гормонів і роблять такий же вплив на організм. Трави можуть мати властивості прогестерону, естрогену або андрогенів.


  Увага! Не займайтеся самолікуванням – відвідайте лікаря і попросіть призначити курс фітогормонів або грязей.

  Перед тим, як приступати до початку стимуляції овуляції народними методами, необхідно дізнатися свій нормальний гормональний фон, а також з'ясувати прохідність труб та інші фактори, які можуть стати обмеженням на прийом того чи іншого фітогормону. Так, наприклад, при поликистозе не можна приймати шавлія.


  Пам'ятайте, що на відміну від медикаментозних схем лікування, народні методи стимуляції овуляції не дадуть швидкого результату.


  Зазвичай для індукування повноцінної овуляції необхідно 2-3 місяці. Правильно підібрані фітогормони працюють комплексно: ростять ендометрій, оздоровлюють яєчники і дозволяють визрівати фолікулів, а також підтримують другу фазу і допомагають імплантації плідного яйця.


  Одночасно з фітотерапією не можна приймати звичайні гормони!


  Стимуляція овуляції народними методами показана жінкам, у яких немає серйозних гормональних відхилень і новоутворень.

  Інакше траволікування застосовується обережно і вибірково. Бажано проводити фолликулометрию для повноти картини дії фітогормонів.

  Сила трав


  Стандартна схема стимуляції овуляції включає в себе наступні трави:

 • шавлія лікарська: є фітоестрогеном і допомагає формуванню та визрівання фолікулів, а також нарощування ендометрію

 • Категорії