Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Стільчик для годування Chicco Polly 2 в 1: надійний, практичний і універсальний

Річ, необхідна кожній родині, де є маленька дитина — стільчик для годування. І якщо правильно його вибрати, то можна отримати універсальний атрибут меблів для малюка. Ми для своєї доньки зупинилися на стільчику для годування Chicco Polly 2 в 1, і не пошкодували. Дуже якісно зроблено: щільний пластик, сталеве підстава, функціональність, яскравий дизайн, всі нюанси продумані.


Чудовий і практичний стілець для годування Chicco Polly 2 в 1.

Переваги Chicco Polly 2 в 1

Вибрали ми його швидко, та й асортимент був невеликий. Просто повірили продавцеві, хоча чоловік довго обурювався «Ну що тобі порадять, якщо цей найдорожчий?». Мені Chicco Polly відразу сподобався, і інтуїція не підвела. Але про все по порядку.


Збірка своїми руками

Купили ми стільчик перед новорічними святами, коли у всіх магазинах були знижки. Упакований в невелику коробку, інструкція по збірці додається, і вельми докладна зібрали швидко.


Застосування

Доньці тоді було близько двох місяців. Але я нетерпляча, і мені захотілося спробувати покласти на стільчик дитину. Спинка опускається в 3-х положеннях, саме нижнє — майже лежачи. Опора для ніг піднімається. Поклали пледик на м'яку частину — і ось вам переносна лежанка. Звичайно, ми не зловживали таким видом відпочинку, але можливість такого використання стільчика дуже виручала мене в ситуаціях, коли потрібно щось на кухні приготувати, а малятко вже виспалась і не хоче залишатися одна. Якщо раптом дитина заснув за обідом, можна вчинити так само.


Натисканням на кнопки регулюється положення спинки і опори для ніг.
Ось така виходить лежанка, якщо опустити спинку і підняти опору для ніжок.

Зараз донечці Єлизаветі 3 роки, і ми досі використовуємо стільчик. Вечеряємо всією сім'єю на кухні, на звичайному стільці їй сидіти поки низько. Ми просто знімаємо стіл у Chicco Polly і приставляємо стільчик до загального столу.


Функціональність

Є чотири колеса, за допомогою яких можна переміщати стільчик по кімнаті (читала в деяких відгуках скарги, що коліс тільки два на задній рамі, але у нас їх чотири — по два спереду і ззаду).


У складеному вигляді Chicco Polly займає зовсім небагато місця. У нас поміщається між диваном і стіною. Можна ставити і за двері, головне, щоб дитина туди не ліз і не впустив стілець на себе (10 кг все-таки важить).


Стілець легко заховати при необхідності.

На задній рамі є кошик для дрібниць і підсклянник. Не особливо ними користувалися, донька рано навчилася складати іграшки в належне місце.


Дуже зручно, що можна регулювати висоту стільчика. Я ставила його у дивана, опускала нижче, а доньку садила малювати або грати — мама поруч: і допоможе, і проконтролює.


Натиском на фіксатор Chicco Polly легко змінює висоту.
Безпека малюка

Як я вже говорила, пластик, з якого зроблений стільчик — дуже щільний і товстий, ніде не прогинається. Всі засувки і фіксатори тримаються мертво. Дитина самостійно навряд чи зможе щось відкрити або відстебнутися, щоб це зробити, потрібно прикласти силу. Зручний і добротний п'ятиточковий ремінь безпеки. Коліщатка фіксуються, тому навіть дуже активна дитина не зрушить з місця стілець, перебуваючи в ньому.


Виробник подбав про безпеку.
Догляд за стільчиком

Мити сидіння дуже легко — достатньо просто протерти вологою ганчіркою. Періодично я мою весь Chicco Polly ретельно: знімаю м'які частини сидіння, вимиваю всі глибокі складки. А підстава складаю і ставлю прямо у ванну. Мою душем. Змивається весь пил, бруд і залишки їжі з важкодоступних місць. Залишаю стекти на пару годин і все! Стільчик знову як новенький.

Про недоліки

Матеріал сидіння — щільна клейонка, тому в літню спеку дуже потіла спинка у доньки (хоча я абсолютно не уявляю, як помити іншу тканину). Доводилося підкладати пелюшку, але тоді дуже незручно пристібати ремінь безпеки. Наша Єлизавета була дуже спокійною дитиною, і ми не хвилювалися, що вона впаде. А щоб дитина не скочувався з сидіння, під столиком є блокатор, який при фіксації столу на стілець виявляється у дитини між ніг, тим самим, не даючи йому зсунутися.


Щаслива власниця стільчика Chicco Polly 2 в 1, Єлизавета.

Зараз стільчик чекає народження другої дитини, ми обов'язково будемо ним користуватися. І я впевнена, що якщо в нашій сім'ї з'явиться третій малюк, то і він ще буде в ньому їсти, грати і відпочивати.


Автор відгуку: Катерина, 28 років, Вологда,

мама трирічної Єлизавети

Річ, необхідна кожній родині, де є маленька дитина — стільчик для годування. І якщо правильно його вибрати, то можна отримати універсальний атрибут меблів для малюка. Ми для своєї доньки зупинилися на стільчику для годування Chicco Polly 2 в 1, і не пошкодували. Дуже якісно зроблено: щільний пластик, сталеве підстава, функціональність, яскравий дизайн, всі нюанси продумані. Переваги Chicco Polly 2 в 1 Вибрали ми його швидко, та й асортимент був невеликий. Просто повірили продавцеві, хоча чоловік довго обурювався «Ну що тобі порадять, якщо цей найдорожчий?». Мені Chicco Polly відразу сподобався, і інтуїція не підвела. Але про все по порядку. Збірка своїми руками
Стільчик для годування Chicco Polly 2 в 1: надійний, практичний і універсальний
Стільчик для годування Chicco Polly 2 в 1: надійний, практичний і універсальний
2016-12-13
Ірина Бродягина

Review Overview


Зовнішній вигляд:
Зручність експлуатації: Надійність:
Показник «Ціна-якість»:
100

Ми для своєї доньки купили стільчик Chicco Polly 2 в 1 і не пошкодували. Дуже якісно зроблено. Зараз він чекає народження другої дитини, ми обов'язково будемо ним користуватися.


Категорії