Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Стільчик для годування Peg-Perego Siesta — відмінний варіант для обіду та відпочинку

Ми задумалися про покупку дитячого стільчика, коли настав час починати прикорм. На той момент нашому синочку виповнилося 4 місяці, природно, що сидіти він поки що не міг. З цієї причини однією з головних вимог до стільчика для годування у нас було те, щоб він мав декілька положень спинки. Наступним важливим пунктом стала надійність. Так як я чула багато історій, в тому числі від найближчих родичів, про те, що діти падають з високих стільців і калічаться, для мене важлива була його максимальна стійкість.


І ось, проаналізувавши асортимент виробників дитячих стільчиків для годування, я зупинилася на фірмі Pep Perego. Італійська компанія, на ринку дитячих товарів давно — не багато, не мало — 50 років. Наскільки я зрозуміла за відгуками моїх подруг, вироби у них якісні і не ламаються.


Я вибрала модель Peg Perego Siesta, тому що вона відповідала тим вимогам, які я для себе визначила. Мені не потрібні були особливі додаткові можливості, як, наприклад, система заколисування, тому що дитина була вже не зовсім маленьким. Як мені здається, ця модель є золотою серединою серед інших стільчиків компанії Peg Perego.


Вид стільчика Peg Perego Siesta спереду з вертикально піднятою спинкою.

Основні переваги дитячого стільця для годування Siesta

Ми замовляли крісло з інтернет-магазину, попередньо подивившись на нього вживу в найближчому торговому центрі. Добре, що стільці даної фірми представлені в багатьох дитячих магазинах, і не потрібно було вишукувати їх по місту. З першого погляду він мені дуже сподобався зовні, а в процесі експлуатації виявилися такі переваги:

 • Відмінна стійкість. Стілець практично не хитається, навіть якщо докласти до цього зусилля. Дитина у мене дуже активний, але за більш ніж півроку використання жодного разу не було такого, щоб син його розгойдав.
 • Компактність. Квартира у нас невелика, і цей пункт був також дуже важливий для нас. Стілець дійсно не займає багато місця в порівнянні з тими, що я бачила в магазинах для дітей.
 • Система безпеки. Стільчик обладнаний незнімної перекладиною між ніг. Від деяких мам чула, що для них це недолік, так як малюкові може бути незручно сидіти. Нашому синові цілком комфортно, і я вважаю цей елемент необхідним. Практично всі нещасні випадки зі стільчиками у моїх знайомих траплялися саме з тієї причини, що не було поперечини між ніжок — дитина просто вислизав через низ стільчика. Ремені безпеки тут п'ятиточкові, досить довгі, вистачить надовго, і регулюються досить легко. До того ж пересувається стілець на коліщатках за допомогою одночасного натискання на кнопки з боків, зрушити його без виконання цієї операції неможливо.
 • Кілька положень спинки. Малюк наш з 4 місяців комфортно розміщувався на самому горизонтальному положенні стільчика. Потім, коли він підріс і став сам пробувати сідати, ми змінили становище на напівсидяче. З 7 місяців, порадившись з ортопедом, стали ставити спинку вже повністю вертикально.
 • Максимально опущена спинка.
 • Регулювання по висоті. Коли малюк підросте, стільцем можна повноцінно користуватися як дорослим, за обіднім або гральним столиком.
 • Дизайн. Стільці для годування Peg Perego дуже стильні. Сидіння зроблено з еко шкіри і виглядає добре, краще, ніж дорослі обідні стільці. Та й сама конструкція дуже лаконічна і добре вписалася в інтер'єр квартири.
 • Встановлений столик і спинка на середньому рівні.
  Кишенька для дрібниць.

  Недоліки

  За час користування стільчиком для годування, ми визначили для себе деякі незручності:

 • Спинка переводиться з одного положення в інше з великим зусиллям. Це можна зробити тільки двома руками, що не дуже зручно, коли в кріслі сидить дитина.
 • Система пересування крісла «Stop and Go». Стільчик постачений двома коліщатками, які рухаються з зусиллям. Якщо планується пересувати стілець по квартирі, то варто розглянути іншу модель, на мій погляд, так як цей стілець легше перетягнути, ніж пересунути. У нас такої потреби практично немає, тому ми закрили очі на цей мінус.
 • Туго кріпитися столик для годування. Та й у цілому, для того щоб щось прикріпити або змінити положення крісла, потрібно прикладати зусилля. Виходячи з того, що вартість його аж ніяк не низька, я вважаю, що виробник міг би усунути цей недолік.
 • В цілому, кріслом ми дуже задоволені. З самого першого дня воно стало для нас паличкою-виручалочкою. Дитина із задоволенням проводить там час, або їсть, або сидить і грає.


  Автор відгуку: Маргарита Кольцова, 30 років,

  мама однорічної Івана

  Ми задумалися про покупку дитячого стільчика, коли настав час починати прикорм. На той момент нашому синочку виповнилося 4 місяці, природно, що сидіти він поки що не міг. З цієї причини однією з головних вимог до стільчика для годування у нас було те, щоб він мав декілька положень спинки. Наступним важливим пунктом стала надійність. Так як я чула багато історій, в тому числі від найближчих родичів, про те, що діти падають з високих стільців і калічаться, для мене важлива була його максимальна стійкість. І ось, проаналізувавши асортимент виробників дитячих стільчиків для годування, я зупинилася на фірмі Pep Perego. Італійська компанія, на ринку
  Стільчик для годування Peg-Perego Siesta — відмінний варіант для обіду та відпочинку
  Стільчик для годування Peg-Perego Siesta — відмінний варіант для обіду та відпочинку
  2016-11-23
  Ірина Бродягина

  Review Overview


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації: Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  88
  добре

  В цілому, кріслом ми дуже задоволені. З самого першого дня воно стало для нас паличкою-виручалочкою. Дитина із задоволенням проводить там час.


  Категорії