Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Стати мамою вчасно: в якому і до якого віку краще народжувати?

Останні роки тут і там щосили обговорюється один і той же питання: в якому віці краще народжувати? Який вік ідеально підходить для самого першого зачаття?


Відповісти на це запитання досить складно, оскільки навіть лікарі далеко не завжди сходяться на думці, і продовжують нескінченні суперечки між собою....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Медичний відповідь
 • Соціальний відповідь
 • Відповідь Європи та США

 • Ще зовсім недавно, століття тому, не народили до 17-18 років дівчата сприймалися як хворі або збиткові. Проте за такий, здавалося б, нетривалий відрізок часу, помінялося багато чого. Тепер жінка – це не тільки дружина і мати.


  З новим часом прийшли і нові можливості, на які також потрібні сили, час і здоров'я. Це освіта, кар'єра, успіх. Так і рівень та тривалість життя збільшилися.


  Все разом це привело наше суспільство до нової проблеми – проблеми вибору оптимального віку для зачаття дитини.

  І, здавалося б, сучасна медицина за століття пішла далеко вперед, і контрацепція надійніше колишнього, але все одно багато дівчат, а більшою мірою – їх родичі, бояться відкладати першу вагітність у довгий ящик. Так і мамою стати хочеться швидше!


  Але разом з цим ще хочеться отримати освіту, зробити кар'єру, світ подивитися і для себе пожити. І ось тут знову пастка: побудувавши кар'єру, припустимо, до 25-26 років страшно зупинятися, щоб зробити паузу у цій вічній битві.


  І жінки знову відкладають цей великий момент...

  Медичний відповідь


  Дещо прийшовши до спільного знаменника, лікарі дають нам приблизний відрізок часу для вагітності з найбільш сприятливим результатом – це двадцять-двадцять п'ять років.


  Рамки не суворі, і цей час вважається найбільш вдалим для першої вагітності. Організм жінки в цей період сповнений здоров'я, життєвих сил і повністю готовий до майбутніх змін.


  Проте можливі і більш зм'якшені рамки, в які вписується період від двадцяти до тридцяти п'яти років.


  Всі лікарі сходяться в одному – після 35 організм жінки вже більше

  Категорії