Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ставлення православної церкви до абортів

Патріарх Кирило нещодавно відвідав московський пологовий будинок № 3. У ході свого візиту він зазначив, що російська православна церква з особливою увагою ставиться до питань захисту материнства і дитинства, а також до проблем абортів і низької народжуваності.


Владика звернувся з промовою до співробітників і пацієнтів медичного закладу, в якій зазначив, що втручатися в дітонародження шляхом переривання вагітності – це злочин. Адже Бог наділив жінку щасливою можливістю стати матір'ю.


Народжувати і виховувати своїх дітей – головне призначення жінки. Без цього було б неможливе продовження людського роду.


Часом самі лікарі схиляють жінку до аборту. Таке питання як «чи будете ви переривати вагітність?» вже несе в собі певне навантаження і може змусити задуматися вагітну, а то і схилити її до аборту. В абортах Патріарх Кирил бачить не тільки моральний злочин, але і злочин проти особистості, що негативно позначається на всьому суспільстві в цілому. За кількістю зроблених абортів можна судити про розвиток нації. На жаль, Росія випереджає по цьому показнику багато держави. Люди забули, що Божий задум не потребує коригування, а якщо людина на це посягає, то результат виявляється дуже плачевним.


Патріарх висловив подяку людям, які працюють в цій лікарні, за те, що вони не схиляють своїх пацієнток до аборту. У ході відповідей на запитання журналістів Патріарх Кирил розповів, що РПЦ має понад 50 центрів, що надають допомогу і підтримку нужденним вагітним жінкам. Знаходяться тут і ті, хто вже стали мамами, відмовившись від переривання вагітності незважаючи на важку життєву ситуацію. Молодим мамам надають моральну і матеріальну допомогу, допомагають «встати на ноги».


Крім того, РПЦ має ряд центрів, які консультують вагітних. Якщо раптом жінка починає думати про те, щоб перервати вагітність, з нею починають вести роботу церковні служителі. Завдяки їх старанням частіше всього життя дитині вдається зберегти. Владика підкреслив, що за напрямом боротьби з абортами церква співпрацює з державними службами, розглядає цю сферу своєї діяльності як дуже важливу і планує активно її розвивати.

Категорії