Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Стерилізатор для пляшечок — вибираємо разом

Стерилізувати посуд немовля чи ні? Який метод використовувати: «бабусин», холодну стерилізацію або сучасний стерилізатор для пляшечок? Ці рішення кожна мама приймає самостійно. А, що, якщо не стерилізувати? Навіщо це взагалі потрібно?


Довіряти чи посуд дорогоцінної крихти новомодним стерилизаторам.

Гострі питання стерилізації

Деякі батьки не переймаються зі стерилізацією і живуть собі спокійнісінько, але це, швидше, виняток із правил. Більш поширені приклади, коли діти через необроблену посуд набувають стоматит, гастроентерит та інші неприємні болячки.


— Не страшні мені ваші противні захворювання!

Як стерилізують дитячий посуд свідомі батьки? Багато мам і тата сьогодні з задоволенням використовують спеціальний дитячий стерилізатор для пляшечок. Стерилізатор — це прилад тривалого користування, оскільки обробляти дитячий посуд треба як мінімум рік з моменту першого подиху дитини.


Прогрес не обійшов стороною питання про чистоту дитячого посуду.

Перші стерилізаційні апарати для домашнього користування були випущені ще в середині 80-х років, і з того часу змінився, мабуть, тільки їх зовнішній вигляд. Це технічне диво тепер доступно для придбання в кожній родині, а як би вони обійшлися без нього, більшість молодих мам тепер вже і не представляє.

СВЧ або електроживлення?

Стерилізатори бувають 2 видів:

  • Електричний паровий стерилізатор (сюди ж відносять і автомобільні моделі) складається з герметичної стерилізаційної камери, нагрівального елемента і ємності для води. Стерилізуються пляшечки пором, що з'являються завдяки роботі нагрівального елемента. Пара проникає в камеру під тиском з ємності для води. Воду в ємність треба заливати або по поділкам шкали, нанесеної на корпус стерилізатора, або використовувати додається до апарату мірний стаканчик. Стерилізація триває від 8 до 15 хвилин. Деякі моделі стерилізаторів забезпечені вбудованими перемикачами режиму стерилізації або таймерами. Вони дозволяють скорегувати процес так, як треба мамі. Існують моделі, в яких передбачена функція автоматичного періодичного перезапуску процесу стерилізації. Вона спрацьовує тоді, коли з моменту виконання попередньої програми камеру з пляшечками не відкривали і в резервуарі є вода. За закінченням процесу в парових електричних стерилізаторах стежити не треба: вони вимикаються автоматично, як тільки виконають свою безпосередню функцію. Посуд вважається стерильної протягом 3 годин після стерилізації.
  • Парові апарати забезпечують стерильність посуду протягом тривалого часу.

    Стерилізація в ПЕМ буде правильної та безпечної якщо:

  • строго слідувати інструкції по експлуатації

  • Категорії