Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Історія нашої дружби зі стільчиком Happy Baby William

Вибором стільчика для годування ми стурбовані ближче до напівроку, коли прийшла пора вводити перший прикорм. Подивившись для порівняння кілька популярних моделей, я зупинила свій вибір на Happy Baby William. Прийнятна ціна, приємний зовнішній вигляд, непогані відгуки та наявність у найближчому дитячому магазині — що ще потрібно для щастя?


Існує думка, що дитячі речі повинні бути яскравими, але я швидше за пастельні відтінки. Стільчик в бежевих тонах чудово вписався в інтер'єр нашої кухні і ось вже майже півтора року радує нас і малу.


Відмінний подарунок на півроку!

Перші враження

Зібрати стільчик виявилося не так просто, як я думала. Не впевнена, що впоралася б сама, але наш тато швидко розібрався. А далі вже простіше. Спочатку мені було трохи важкувато, але механізм швидко розробився, і незабаром відрегулювати спинку або столик вже не становило праці, навіть якщо в стільчику перебувала дитина.


За рахунок регульованої спинки користуватися таким стільчиком можна почати ще до того, як дитина навчиться самостійно сидіти.


Варто прибрати стільницю, підняти підніжку і опустити спинку в лежаче положення і стілець перетворюється в шезлонг.
Спинка має три положення. Ось верхнє — для малюка, який вже вміє сидіти сам.

У стільниці теж три положення глибини, висота підніжки і довжина ременів регулюються. Словом, стільчик буде підлаштовуватися під мінливі потреби дитини і рости разом з ним.


У відгуках періодично зустрічала скарги на неякісні колеса, але у мене з ними ніяких проблем не виникло.


Звичайні пластмасові колеса — легко поставити на блокування, легко зняти.

Перевезення і зберігання

Коли дитина почне активно ходити, в стільчику йому довго не всидіти. Але коли дочка ще не ходила, ми, прямуючи в гості, брали наш стільчик з собою. Аліса сиділа на чолі столу, як іменинник, грала, посміхалася всім. В гостях зручно, так. Але ось довезти і донести його не так вже і просто. По-перше, важкий — 12 кг. По-друге, нести незручно, так як ніякої ручки для перенесення там не передбачено. У складеному вигляді ніяк не фіксується, варто хитливо. Вмістити William'а в легкову машину теж треба ще постаратися, далеко не у всякий багажник він увійде.


При всіх своїх плюсах, модель явно не сама компактна і не дуже мобільна. Схоже, вона розрахована тільки на «подорожі» з кухні в кімнату і назад, і то якщо в квартирі достатньо місця для маневру.


Складається стільчик тільки ось так.

Миття і прання

Столик можна зняти цілком і помити, а можна зняти тільки верхню частину за типом підноса і помити під краном. Підстава досить протерти вологою ганчіркою, бруд в'їдається, легко змиваються сліди від фарб і фломастерів.


Чохол зі штучної шкіри теж легко миється вологою губкою з м'яким миючим засобом, а от з текстильним вкладишем трохи складніше. Зняти його, звичайно, можна, але треба постаратися, щоб протягнути в маленькі прорізи застібки ременя. На час прання можна постелити на шкіряне сидіння пелюшку. Текстильний вкладиш можна попрати в машинці, але у мене він з часом трохи сіл. Ми зараз його вже не використовуємо.


Центральний ремінь (який між ніжок) не витягнути взагалі ніяк, а він, до речі, теж текстильний. Можна спробувати випрати його прямо на стільчику, але будьте готові, що тоді вниз натечет калюжа. Як-то цей момент у виробника не продуманий.

Підбиваючи підсумок

В цілому стільчиком я задоволена:

  • відмінне співвідношення ціна-якість

  • Категорії