Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Стрепсілс при вагітності: дієвий і безпечний засіб!

Простудні захворювання часто зустрічаються у вагітних жінок, багато в чому це пов'язано зі зниженням імунітету в цей період.


Організм сприймає зародок як чужорідне тіло, яке може бути відірваний під впливом захисних сил, уникнути цього допомагає закладений природою механізм ослаблення імунітету....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги Стрепсилса

 • Це явище пов'язано у свою чергу з різними наслідками, організм стає більш вразливим до різних хвороб, найпоширенішими серед яких вважаються хронічні запальні захворювання.


  Лікування хвороб повинно проводитися під наглядом лікаря.


  Одним з ефективних препаратів вважається Стрепсілс, який випускається у таблетованій формі та у вигляді спрею.

  Інформація про препарат


  Склад ліки

  Перше активна речовина амилметакризол практично не проникає в кровоносну систему, що свідчить про безпеку препарату для плода під час вагітності та грудного вигодовування.


  Амилметакрезол є похідними фенолу, вважається відмінним антисептичну та протимікробну засобом, має також знеболюючою дією.


  Другим активним речовиною таблетованої форми є дихлорбензиловий спирт, володіє антибактеріальними та противірусними властивостями. Спирт вбиває шкідливі мікроорганізми, викликаючи їх зневоднення.


  В якості допоміжних компонентів використовуються екстракти трав, ефірні олії м'яти перцевої і анісу, винна кислота, кармазін эдикол, рідка декстроза, сахароза.


  До складу спрею, крім амилметакрезола і дихлорбензиловым спирту, входить також лідокаїн, препарат відрізняється більш сильною дією, за рахунок останнього компонента забезпечується миттєвий знеболюючий ефект при сильних больових відчуттях в горлі.


  Показання до застосування

  Стрепсил призначений для лікування болю в горлі, якою супроводжуються різні простудні захворювання.


  Препарат має наступні показання до застосування:

 • хронічна і гостра форми тонзиліту

 • Категорії