Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сухість у роті при вагітності і причини її появи

Вагітність період, коли організм потребує особливого пильної уваги з боку жінки. Під час виношування плоду спостерігається підвищене навантаження на всі внутрішні органи, а гормональний фон найчастіше дає збій.


У зв'язку з цим вагітними спостерігається величезна кількість симптомів, з якими жінка стикається вперше в своєму житті....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Незвичайна реакція організму на вагітність проявляється у вигляді симптомів, які приносять жінці в положенні якийсь дискомфорт.


Більшість з них – природні і нешкідливі і вказують на те, що вагітність протікає нормально, інші ж прояви можуть налякати і вимагають негайного звернення до лікаря.


Сухість у роті при вагітності не відноситься до типових явищ. Зовсім навпаки – багато майбутні мами скаржаться на підвищену слиновиділення у роті.

Тому якщо ви помітили даний симптом, а сухість у роті спостерігається протягом декількох днів, слід негайно звернутися до лікаря, щоб отримати кваліфіковану консультацію і виявити захворювання на ранній стадії.

Можливі причини появи сухості в роті

Найпоширенішою причиною появи сухості в роті при вагітності вважається цукровий діабет.


Дане захворювання може проявитися у вагітної у зв'язку з гормональним збоєм організму, а також при поганій спадковості. Якщо в історії вашій родині були випадки захворювання на діабет, слід бути особливо обережною.


При взятті на облік по вагітності необхідно обов'язково поставити лікаря до відома, що дане захворювання було у вашій родині. Лікар обов'язково проведе ретельне обстеження на предмет виявлення хвороби і якщо буде необхідно, призначить медикаментозне лікування.


Вагітним слід бути уважними, щоб не допустити зневоднення організму, одним із симптомів якого також є сухість у роті.


Кількість споживаної води слід збільшити в кілька разів згідно з нормами споживання рідини при вагітності, адже тепер організму потрібно в два рази більше цілющої вологи. Посилене кровообіг вимагає достатньої кількості води в організмі.


Часте сечовипускання призводить до того, що організм вагітної швидко позбавляється від рідини, тому обов'язково слід підтримувати в тілі необхідний водний баланс.

Чим корисна диня при вагітності? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши нашу статтю.


У цій статті дуже багато цікавої та корисної інформації про спорт і вагітність.
Токсикоз під час вагітності також не сприяє поліпшенню ситуації. Блювання і пронос зневоднюють організм дуже сильно, тому якщо токсикоз прогресує необхідно вжити низку заходів, щоб від нього позбутися або хоча б знизити частоту нападів.


Ще однією причиною сухості в роті може стати прийом деяких видів ліків.


Для вирішення ряду проблем зі здоров'ям під час вагітності лікарі часто призначають ліки, які абсолютно безпечні для виношування плоду.


Однак деякі препарати можуть мати побічні явища, які і проявляються у вигляді сухості у роті. У такому випадку слід негайно зв'язатися з лікарем і, можливо просто замінити препарат, після чого проблема з сухістю буде вирішена.


Гормональні зміни можуть бути досить небезпечні і спровокувати порушення в обміні речовин, що в свою чергу провокує збій у всьому організмі. Протягом всієї вагітності слід обов'язково спостерігатися у лікаря і не пропускати планових відвідувань.


Крім перерахованих захворювань, які найчастіше можуть провокувати сухість у роті, існує і безліч інших, тому їх слід обов'язково виявити на ранній стадії. До таких захворювань можуть ставитися: ВІЛ, ревматоїдний артрит, гіпертонія, анемія.

Гігієна порожнини рота

Крім того слід дотримуватися гігієни порожнини рота. Щоб уникнути неприємного присмаку в роті зуби і ротову порожнину необхідно чистити і полоскати як можна частіше. Також не забувайте змочувати рот водою, щоб ясна і губи не пересихали.


Під час вагітності необхідно бути особливо уважною до всіх реакцій, які дає організм. Позбутися від захворювання на ранній стадії набагато легше, ніж впорається з його наслідками, які можуть завдати шкоди плоду.


Не забувайте вас тепер двоє. Щоб на світ з'явився здоровий малюк, прислухайтеся до свого організму, якщо є якісь збої, він обов'язково дасть вам знати.


У цій статті ви зможете дізнатися чому вагітним не можна їсти кавун.


В цьому розділі /planirovanie-beremennosti багато корисної інформації про планування вагітності.

Категорії