Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Суха шкіра у дитини

Дзвонить подружка і вся на радощах розповідає: «Купила тут недавно крем, від нього шкіра така гладенька, як попа у немовляти». Переводиш погляд на те саме солодке місце у свого малюка і зрозуміти не можеш, про що вона говорить? Ще й по телевізору регулярно показують шовковисті, буквально глянцеві дві маленькі половинки. Дивно, тим більше що раніше так і було.


Нормальна дитяча шкіра — яка вона і що всередині? Наукових фраз не буде, залишимо їх підручниками. Але доведеться розібратися в «функціоналі». Яким чином саме у дитини епідерміс виходить оксамитовим і ніжним або навпаки, перетворюється в неприємну оболонку?

Як приємно чіпати м'які і ніжні ручки малюка!

Тріо з фактів

 • Малюки не потіють з причини недорозвиненості відповідних залоз. Це викликає труднощі з тепловіддачею — вони видаляють зайве тепло через дихання.
 • Верхній шар шкіри дитини тонкий і погано з'єднаний з нижніми шарами, тому він легко пошкоджується. Проте так само швидко загоюється завдяки активному обміну речовин і багато кровоносних судин.
 • Шкіра малюка здатна швидко відновлюватися завдяки прискореному обміну речовин.
 • В оболонці малюка багато ліпідів, які захищають її від зовнішніх впливів, але вони ж і є причиною появи подразнень. Речовини проникають в шкіру і, розчиняючись у жирах, викликають різного роду запалення.
 • Визначень можна назбирати ще мінімум з десяток, але цих трьох достатньо, щоб знайти відповідь на наступне питання.

  Чому у дитини суха шкіра


  Стан дитячого епідермісу безпосередньо залежить лише від батьків. Багато мам і тата досить часто не помічають очевидну істину: мголовний ворог дитячої шкіри — сухий, теплий повітря, що збільшує навантаження на недосконалу систему терморегуляції маленької людини. Але не тільки.

  Хто нам друг і хто не один

  Не можна!

 • перегрівати малюка з допомогою одягу, гарячої води

 • Категорії