Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сумамед для дитини — як швидко і безпечно впоратися з інфекцією

У вашої дитини ангіна, бронхіт або подібний неприємний діагноз? Нерідко в цих випадках педіатри призначають препарат Сумамед. Багато мам бояться нашкодити дитині сильним ліками. Наш огляд допоможе розібратися, коли показаний Сумамед і варто застосовувати.


Суспензію Сумамед можна давати дітям до шести місяців.

Як працює ліки?

Сумамед з активною діючою речовиною азитроміцином у складі відноситься до антибіотиків нового покоління. Азитроміцин пригнічує синтез білка мікробної клітини, сповільнюючи ріст і запобігаючи розмноженню.


Активна речовина швидко доставляється до вогнища захворювання за рахунок клітин крові та імунних клітин і надає миттєве дію. Терапевтичний ефект зберігається надовго. Завдяки цьому курс прийому препарату становить лише 3-5 днів.


Сумамед приймають один раз на день, спрощує процес лікування дітей, які не люблять ковтати ліки.

Що лікують Сумамедом?

Сумамед спрямований проти збудників багатьох інфекційних захворювань: стрептококів, пневмококів, хламідій

Категорії