Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Супрастин для дитини — інформація для мами

Від алергії, будь то реакція на новий продукт або наслідки від укусу комахи, не застрахований жоден дитина. Антигістамінні засоби, такі як супрастин — для дітей, повинні бути у будь аптечці будинку, в автомобілі або поході. А коли можна давати супрастин і як це робити, розберемося разом.


Швидко і дбайливо бореться першими ознаками алергії.

Можна супрастин дітям

Супрастин — це торгова назва кошти, діючою речовиною якого є хлорапирамин гідрохлорид. Це з'єднання, потрапляючи в організм, блокує вироблення гістаміну, відповідального за характерні прояви алергії: почервоніння, набряклість, свербіж. Не даючи розвиватися місцевої реакції, супрастин і інші антигістамінні препарати полегшують стан дитини і рекомендуються при наступних показаннях:

  • харчової алергії

  • Категорії