Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Суспензія Аугменитин для дітей — опис та приклад розрахунку дози

У статті подано огляд препарату Аугментин (дитячий антибіотик, форма випуску — порошок для приготування суспензії) в дозах 200 мг/28,5 мг/ 5 мл та 400 мг/57 мг/5 мл, наведено приклад розрахунку дози ліків в залежності від ваги дитини.


Суспензія Аугменитин — антибіотик широкого спектру дії. Його можна давати з перших місяців життя.

Аугментин — антибіотик, у складі якого дві діючі речовини. Перше — амоксицилін, що володіє антибактеріальним ефектом (але його дія пригнічується деякими видами мікроорганізмів). Щоб усунути цей недолік, препарат було введено друге активна речовина — Клавуланова кислота. Вона руйнує захист мікроорганізмів, які при її відсутності не піддаються дії Амоксициліну.

Показання для застосування

В інструкції по застосуванню перераховані випадки, коли прийом антибіотика виправданий. Для дітей Аугментин призначають при бактеріальних інфекціях:

  • лор-органів (ангіна, отит і нежить, викликані діяльністю бактерій)

  • Категорії