Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Суспензія Нурофен для дітей — жарознижувальну та протизапальну тривалої дії: огляд для мам

Підвищення температури тіла — це захисна реакція організму на дію збудника. Її зміна навіть на 1-2 градуси руйнівно діє на бактерії і віруси. Але іноді така лихоманка важко переноситься хворим і може призвести до серйозних ускладнень. Особливо це справедливо відносно маленьких пацієнтів, так як інфекції у дітей завжди мають більш важкий перебіг, ніж у дорослих. Для нормалізації температури тіла використовують жарознижуючі препарати. Суспензія Нурофен — один з них.


Дитячий Нурофен не містить цукру, спирту та барвників.

Суспензія або сироп: як правильно

Іноді виникає плутанина в назві засоби: це сироп або суспензія? Фактично дитячий Нурофен випускається у формі суспензії — суспензії лікарського препарату в рідкій формі. Але часто його називають сиропом за тягучу консистенцію і приємний солодкий смак (апельсиновий або полуничний), який дуже подобається дітям.

Коли потрібно збивати температуру

Педіатри стверджують, що не всяку гарячку потрібно лікувати. Невисока (до 38,5°С) температура в перші дні вірусної інфекції — показник, що імунітет дитини працює, і організм бореться з інфекцією. Нормально, якщо температура підвищується і після вакцинації, яка полягає у впровадженні ослаблених штамів збудників для формування стійкого імунітету.


Але все ж існують показання для призначення жарознижуючих засобів :

  • підвищення температури вище 38,5 градусів (фебрильна лихоманка)

  • Категорії