Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Суспензія Цефалексин для дітей: дешево не означає погано

Коли лікар призначає препарат Цефалексин дитині, у деяких мам виникають питання: чому ціна ліки підозріло низька, що означає «антибіотик першого покоління», походить його форма випуску для лікування дітей?


Давайте розберемося, в яких випадках призначають Цефалексин і як застосовують для лікування дітей.


Цефалексин — антибіотик, що зарекомендував себе як багатофункціональний і ефективний препарат.

Цефалоспорин I покоління — Цефалексин: діюча речовина, склад

Відкриття цефалоспоринів сталося в 1945 році, коли виділили субстрат з культури гриба, який і дав назву групі. Зараз в ній 70 найменувань препаратів. Вони ефективні, добре всмоктуються у кишечнику, малотоксичні.


Існує чотири покоління цефалоспоринів. Цефалексин відноситься до препаратів першого, однак це не означає, що він застарів. Кожне покоління відрізняється рівнем антимікробної активності, тобто діє на різні бактерії. Цефалексин активний проти стрептококів і стафілококів, кишкової палички і протея.


Діючою речовиною суспензії Цефалексин для дітей є речовина з однойменною назвою. В якості допоміжних компонентів використовуються карбоксиметилцелюлоза, лимонна кислота, цукор або цукрова пудра, ванілін і малинова есенція. Основна речовина вбиває бактерії, руйнуючи клітинну стінку (бактерицидна дія), а допоміжні надають готового розчину ягідно-фруктовий смак. Лікарі-педіатри часто використовують препарат, так як зручний у використанні, безпечний, добре переноситься дітьми і приємний на смак.


Препарат подобається дітям, адже у нього фруктовий смак.

Форма випуску, виробники і ціни

Цефалексин випускається в капсулах, таблетках і гранулах.


В російських аптеках в продажу є капсули в желатиновій оболонці виробництва Хемофарм " (Сербія) і Белмедпрепарати (Білорусь). Вартість препарату залежно від дозування та форми випуску і коливається в межах від 62 до 90 рублів.


Капсули виробництва Хемофарм незалежно від кількості діючої речовини, упаковані по 16 шт. в одну коробку. Капсули 250 і 500 мг відрізняються за кольором, щоб не переплутати при вживанні препарату.


Капсули виробництва Белмедпрепарати упаковані в коробку по 30 шт. і мають дозування Цефалексину тільки 250 мг.


Капсули не можна розкривати або розрізати.

Гранули для приготування суспензії поставляються в РФ у флаконах для приготування 100 мл суспензії тільки компанією "Хемофарм" (Сербія). Флакон упакований в картонну коробку. На упаковці зазначено 250 мг/5 мл Це означає, що в 5 мл готової суспензії (одна повна мірна ложка) містить 250 мг цефалексину. 100 мл вказує на ємність флакона для приготування суспензії.


Гранули виглядають як дрібний горошок. Для точного дозування ліки в комплекті з флаконом йде мірна ложечка.

Вартість Цефалексину для приготування суспензії починається від 70 руб. за упаковку.

Показання до застосування

Показання для призначення Цефалексину:

  • бактеріальні інфекції органів дихання (ангіна, тонзиліт, бронхіт)

  • Категорії