Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Свічки для дітей від температури це один з ефективних методів лікування

Висока температура супроводжує багато захворювання і стани у дітей: розлад шлунку, прорізування зубів, перевтома і стрес.


Так само грип та сезонні вірусні інфекції.


Підвищення температури – показник того, що організм самостійно почав боротьбу з хвороботворними бактеріями....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Рекомендації
 • Це зручно!
 • Правила використання
 • Свічки Цефекон
 • Свічки Віферон
 • Протипоказання до призначення
 • Для грудних дітей
 • Ефералган
 • Генферон
 • Підсумки

 • При температурі в організмі виробляються інтерферони – речовини, які природним чином стимулюють імунітет для боротьби з інфекцією.


  Гексорал для дітей. З якого віку можна давати дітям.


  Список речей для новонароджених Ви можете дізнатися тут.


  Яку вибрати машинку-каталку дитині

  Рекомендації


  Якщо захворювання у дитини проходить з підвищенням температури тіла, це означає, що імунна система реагує на інфекцію і бактерії, які її викликають.


  Дитячий організм своїми силами бореться з хвороботворними мікробами.


  Внаслідок цього припиняється розвиток і розмноження бактерій.


  Якщо у малюка міцний імунітет, то організм може самостійно боротися з вірусом, виробляючи спеціальна речовина – інтерферон.


  Знижувати температуру у дітей у віці до одного року рекомендується в тому випадку, коли стовпчик термометра піднімається вище 38,2 градусів, у старших дітей – коли температура вище 38.5.


  Негайно реагувати слід в тому випадку, якщо при підвищенні температури спостерігається озноб або судоми.

  Це зручно!


  Жарознижуючі засоби – це лікарські препарати, які використовуються для зниження температури у дітей при простудних, вірусних захворюваннях. Прийом цих ліків не повинен мати постійний характер, оскільки метою їх застосування є разове зниження температури.


  Потрібно зазначити, що у разі лікування дитини антибактеріальними засобами може оцінка ефективності впливу на організм препаратів, дія яких спрямована на зниження спека.


  Жарознижуючі препарати випускаються у вигляді таблеток, ін'єкцій, сиропів і ректальних свічок.


  При виборі форми ліки слід також пам'ятати, що таблетки і сиропи діють через 20 хвилин після їх прийому. Свічки починають свою дію в середньому через 40 хвилин після застосування, але і зниження температури у дитини буде більш тривалим.


  Дитячі свічки від температури є найзручнішою формою лікарського засобу. До пігулок ворожість у дітей будь-якого віку – їх так неприємно розжовувати та ковтати!

  При використанні сиропу у немовлят можна зіткнутися з проблемою зригування, так як малюк просто не вміє ковтати нічого крім грудного молока.


  У тих випадках, коли підвищення температури відбувається при захворюванні, що супроводжується нудотою та /або блюванням, застосування таблеток і сиропів недоцільно. Свічки від температури незамінні, якщо потрібно застосувати жарознижувальну, коли дитина спить.


  Ще одна перевага свічок в тому, що, при введенні в пряму кишку, лікарські речовини вивільняються швидше, всмоктуються в кров і відразу починають діяти, тоді як таблетки і сиропи спочатку потрапляють в шлунок.


  Потім в стравохід, проходять через печінку і частково руйнуються під впливом травних ферментів.

  Правила використання


  При використанні лікарських препаратів у вигляді свічок слід дотримуватися наступної інструкції:

 • покладіть хворого на лівий бік

 • Категорії