Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Свічки Кліон Д при вагітності: чи є підстави для страху?

Спостереження жінок протягом всього терміну вагітності – дуже непросте завдання для лікаря-гінеколога, оскільки саме в цей період загострюються всі наявні хронічні хвороби і піднімають голову інфекції, благополучно дрімали в організмі до зачаття дитини....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Інструкція по застосуванню
 • Відгуки про препарат

 • Складність цієї задачі полягає в тому, що лікування виявлених інфекцій слід проводити вкрай обережно і виважено, щоб не нашкодити ні матері, ні плоду.


  Більшість же сучасних і дуже ефективних препаратів має однозначне і чітке протипоказання – не застосовувати під час вагітності зовсім або призначати не раніше другого триместру.

  Не є винятком і Кліон Д – комбінований протимікробний, противопротозойный і протигрибковий препарат, суперечки про правомірність призначення якого під час вагітності не вщухають з моменту його появи в гінекологічній практиці.

  Інформація про препарат


  Попередник цього препарату Кліон, де діючою речовиною є метронідазол, в завдання якого в першу чергу входить лікування протозойних інфекцій типу трихомоніазу, а в другу – мікробних інфекцій.


  Кліон Д100 – препарат з більш широкими можливостями, які дозволяють лікувати не тільки паразитарні і мікробні інфекції, але і кандидоз – справжній бич вагітних жінок, оскільки до складу препарату входить міконазол, має виражений протигрибковий ефект.


  Призначають його вагітним у вигляді вагінальних таблеток, які чомусь прийнято називати свічками.


  Така комбінація дає можливість вирішувати відразу кілька завдань, адже одночасне інфікування жінок та трихомоніазом, і грибками Candida – не така вже рідкість.

  Однак виявлена здатність Клиона Д100 негативно впливати на формування органів плода в самому початку вагітності відразу стала табу для його призначення в першому її триместрі.


  Застосування препарату на більш пізніх термінах не має настільки важких наслідків, тому цілком може призначатися для лікування майбутньої матері, адже діагностований, але не пролікований кандидоз або трихомоніаз являє собою не меншу небезпеку для малюка, ніж складу препарату.


  Таким чином використовувати Кліон Д під час вагітності і можна, і треба, якщо дотримуватися певних обмежень.


  Чим корисний виноград для вагітних? Читайте тут.


  А ця стаття про те, чому болить живіт на ранніх термінах вагітності.

  Інструкція по застосуванню


  Інструкція наказує вводити свічки у піхву перед сном, попередньо змочивши їх водою, щоб полегшити введення і не поранити слизову оболонку піхви, яка у вагітних жінок має особливу подразливість.


  Лікування рекомендується проводити курсами, причому воно повинно бути запропоновано не тільки майбутній мамі, але і батькові дитини.


  Результативність дії препарату перевіряється за допомогою мазків з піхви та лікування припиняється, як тільки показники флори нормалізуються.


  Звертає на себе увагу досить довгий список побічних дій Клиона Д100, в який входять:

 • сухість і металевий присмак у роті

 • Категорії