Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Таблетки для переривання вагітності

Мабуть, кожна людина, у якого Ви запитаєте, як він ставиться до абортів, відповість Вам, що він виключно проти. Однак бувають в житті ситуації, коли жінка змушена зробити аборт, і з нею важко не погодитися, адже майбутній малюк повинен бути, насамперед, бажаним, а не нагадувати про якісь неприємні моменти життя, які хотілося б забути назавжди.


Раніше хірургічна операція була єдиним виходом з положення, проте вона до цих пір представляє серйозну загрозу для життя жінки, і смертність внаслідок хірургічного аборту на нинішній момент становить в середньому двадцять відсотків по Росії. З недавнього часу з'явилися таблетки для переривання вагітності, які можна використовувати на ранніх термінах. Найбільш часто використовуваними препаратами є Постинор, Пенкрафтон, Мифолиан, Міфепристон, Мифепрекс, а так само Міфегін.

Препарати для переривання вагітності

Постинор Даний препарат вже досить давно використовується для екстреної контрацепції. Він відмінно підійде в тих випадках, коли не були використані контрацептиви під час статевого акту. Упаковка Постинора містить всього пару таблеток, в склад яких входить левоноргестрел.


На думку експертів, препарат не дає 100% гарантію того, що вагітність припиниться, а дає надію лише на 85%. Першу таблетку краще всього випити відразу, як відбувся статевий акт, але не пізніше 74 годин, а ось друга таблетка вже приймається через 12 годин.


Пенкрофтон Цей препарат дозволений до застосування на ранніх термінах вагітності в якості екстреної контрацепції. Діючою речовиною є міфепристон. Пенкрофтон можна використовувати для переривання на ранніх термінах вагітності у молодих жінок, які ще не мають дітей, оскільки він не призводить до вторинного безпліддя.


Мифолиан До складу цього сучасного препарату, призначеного для переривання вагітності на терміні до шести тижнів, входить міфепристон, який сприяє відшарування плідного яйця від матки.

Іноді Мифолиан використовують для прискорення природних пологів.


Міфепристон Цей препарат сприяє відшарування плодового яйця на строк до шести тижнів – для цього жінці необхідно прийняти одразу три таблетки препарату одноразово. Діючою речовиною є однойменний компонент під назвою міфепристон.


Мифепрекс Цей препарат підходить для переривання вагітності на терміні до 42 днів. Основними перевагами даного препарату є висока ефективність і прекрасна переносимість. Після прийому препарату у жінки протягом декількох днів можливі кров'янисті виділення.


Міфегін Цей препарат французького виробництва є найбільш надійним засобом, призначеним для переривання вагітності на терміні до шести тижнів. Ефективність його максимально наближена до 100 відсотків.

Препарати по перериванню вагітності недоліки

Недолік цих препаратів полягає, насамперед, у їх побічні ефекти – такі як порушення згортання крові і кровотечі.


Так само аборт таблетками може призвести до збільшення ймовірності утворення пухлини, гормональних порушень і запальних процесів у статевих органах. На жаль, на відміну від хірургічного аборту, медикаментозний аборт не може обіцяти 100% ефективності.


Медикаментозне переривання вагітності – переваги

  • Для медикаментозного аборту можна виділити наступні переваги:
  • Немає необхідності лягати в стаціонар

  • Категорії