Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Тахікардія при вагітності

Здрастуйте, у мене питання таке.


У мене рік тому почалися проблеми з тиском і тахікардія абсолютно з незрозумілих причин. Мені 22 роки (1991р.р). Я повністю обстежилася, обстежила все, що можливо. Серце і голову з усіх сторін. Все добре. Всі аналізи крові на гормони все нормі. Цукор у нормі. Мене покололи уколами в стаціонарі ніби все пройшло.


Тахікардія залишилася. Носила холтер, він показав при навантаженнях 156 ударів. У спокійному стані 100 ударів. Мені призначили конкор, пила його півроку. В листопаді я з нього злізла т. к. подумала, що досить жити на таблетках.


Зараз у мене вагітність 10 тижнів. Серце вилітає з грудей, б'ється шалено. Призначили панангін толку нуль. Сказали, будеш знову блокатори пити. Не знаю, чи шкідливо це для дитини?


І ще, у мене вже є дочка. Вагітність пройшла відмінно, на серце не скаржилася. Народила швидко і непомітно. А під час цієї вагітності мучуся, ніби не в змозі більше народжувати дітей. Підкажіть, що мені робити? Заздалегідь спасибі.

Категорії