Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Температура після пологів: механізм прояву та основні причини

У перший час після пологів до стану здоров'я молодої мами необхідно ставитися з підвищеною увагою, розглядаючи окремі симптоми.


Найбільш універсальним з них варто вважати температуру тіла. Цей симптом дає медикам підстави виявити на ранніх стадіях можливі захворювання. Втім, температура після пологів може розповісти багато про що....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Температура – індикатор саморегуляції організму
 • Перший час після пологів
 • Температура після пологів як тривожний симптом
 • Інші причини спека у породіль
 • Температура – індикатор саморегуляції організму


  Для забезпечення оптимального характеру функціонування всіх органів і систем організм володіє можливістю терморегуляції. Завдяки цьому забезпечується комфортний стан людини, її самопочуття.


  При цьому температурний режим впливає на обмінні процеси, дихання, порядок овуляції і проведення нервових сигналів.


  Зміна температури організму являє собою пристосувальні реакції на дію різноманітних чинників, що порушують стійкість системи.

  При цьому відбувається інтенсивна робота центрів терморегуляції (скупчення нервових клітин в гіпоталамусі головного мозку), що визначають оптимальний режим роботи органів організму протягом дії пірогенів (агентів, що викликають жар).


  Пірогенами можуть бути різні речовини. У разі проникнення в організм інфекції, дратувати терморегуляційні центри здатні отрути і токсини, що представляють собою продукти метаболізму бактерій або з'являються в результаті життєдіяльності мікроорганізмів.


  При різких змінах гормонального фону також може розвинутися лихоманка. Різноманітні алергени (пилок рослин, шерсть тварин або їжа) сприяють підвищенню температурного фону.

  Перший час після пологів


  Молода мама в післяпологове час дуже вразлива перед різноманітними вірусами та інфекціями, так як її імунітет ослаблений. Крім цього, в цей час досить велика ймовірність розвитку ускладнень. Ось чому породіллі не рекомендується негайно після пологів залишати пологове відділення.


  Процес появи нового життя супроводжується гормональною перебудовою організму матері, сильним стресом, напругою всіх внутрішніх ресурсів жінки, а також значною втратою рідини. Особливо вразливою жінку роблять такі моменти, що супроводжують пологи:

 • протікають під час вагітності вірусні захворювання

 • Категорії