Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Тепловий удар у дітей: як виявити та запобігти

Тепловий удар — реакція організму на перегрів, який виникає через надмірно високої температури повітря (приблизно 27-30 градусів за Цельсієм і вище). Він може настати як на вулиці, так і в приміщенні.


В цьому і полягає істотна відмінність теплового удару від сонячного: останній проявляється виключно внаслідок тривалого перебування під прямим впливом променів сонця на нічим не покриту голову....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Симптоми теплового удару
 • Перша допомога
 • Як запобігти тепловий удар
 • Тепловий удар у дитини: відео

 • Найчастіше цього явища схильні діти, оскільки в їх організмі терморегуляція ще не налагоджена, у зв'язку з чим її роботу легко порушити.


  Якщо у дитини не в порядку ЦНС (центрально-нервова система), або їм була перенесена черепно-мозкова травма, то збільшується ймовірність отримати тепловий удар.

  Симптоми теплового удару


  Симптоми теплового удару у дітей складніше виявити, ніж у дорослих, тому дитина не завжди відчуває підвищення температури тіла, перебуваючи у воді або в процесі гри.


  При цьому із-за фізичного навантаження утворення тепла в організмі стає в 4 рази більше.


  В іншому симптоми схожі з типовими ознаками теплового удару:

 • слабкість, яка супроводжується відчуттям задухи. Дитина починає вередувати, проявляється в'ялість

 • Категорії