Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Терміни переривання вагітності

Весь період вагітності ділиться на 3 умовні частини: I триместр, II-ій і III-ій. Терміни переривання вагітності поділяються на 2 періоди: ранній (до 12 тижнів) та пізній (після 12 тижнів). Крім того, кожен з цих періодів також поділяється на етапи. Такий умовний поділ дозволяє максимально точно підібрати спосіб для аборту.

Ранні строки для аборту

Весь ранній період охоплює 12 тижнів вагітності. Але процедура переривання вагітності на ранніх термінах у цей період різна в залежності від конкретного терміну, який вираховується також в тижнях. Самими безпечними для здоров'я жінки є перші 6 тижнів. І тут тільки 2 способи аборту: медикаментозний і вакуумний. З 6 до 12 тижнів проводять тільки штучний аборт (вишкрібання). Тому тим, хто збирається йти на такі заходи, потрібно пам'ятати про те, що чим раніше провести процедуру, тим вона безболісніше у фізичному і моральному плані.


Після 6 тижнів у жінки є ще стільки ж часу, щоб передумати, так як і в 8, і 9, і 12 спосіб переривання один і той же. Особливо потрібно знати тим, хто з якихось причин вирішується це зробити не через небажання народжувати, а з-за побоювань за здоров'я дитини (боязнь того, що у дитини можуть бути патології або захворювання).


Наприклад, якщо, не знаючи про вагітність, що настала, жінка пройшла курс лікування антибіотиками, а також перехворіла та іншими простудними захворюваннями. В 12 тижнів всі вагітні жінки проходять скринінгове обстеження (УЗД), на якому зазвичай сумніви розсіюються. А якщо страхи підтверджуються аналізами, то за медичними показаннями переривання буде таким же, як і до цього терміну.

Пізні терміни для аборту

Пізніми термінами для аборту називають період від 12 до 40 тижнів. У свою чергу, весь цей етап також ділиться на 2 проміжку: до 21 тижня і після. У першій половині пізнього строку жінка ще може зробити аборт за соціальними показаннями (якщо зачаття відбулося під час зґвалтування). За бажанням це зробити вже неможливо, так як з цього часу плід представляє собою практично сформований ембріон, а його видалення в 100 % випадків призводить до ускладнень.


Після 21 тижня переривання вагітності можуть проводити тільки за медичними показаннями. Важкі патології плода, а також ситуації, при яких стоїть питання про життя матері є такими показаннями.


Способи переривання вагітності на пізньому терміні:

  • Штучні пологи з умертвінням дитини в утробі (для цього використовують спеціальний гель з простагландинами)
  • Переривання через часткове входження (голова після народження залишається всередині, а потім роздавлюється щипцями)
  • Евакуація плода (повне розчленування плода в утробі і покрокове витяг)
  • Ін'єкція (використовується риванол, який знищує плід і викликає природні пологи)
  • Кесарів розтин
  • Терміни переривання вагітності визначають для цього методи і спосіб. Тільки лікар може точно визначити термін і призначити процедуру переривання. За допомогою УЗД термін встановлюється з точністю до декількох днів.

    Категорії