Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Тести на вагітність Фраутест (Frautest): популярні, доступні, точні

Кожна жінка завжди хоче знати якомога раніше, настала вагітність чи ні. Це можна дізнатися в лабораторії, здавши кров на «вагітний» гормон ХГЛ, підвищення якого свідчить про те, що сталося зачаття.


Однак існує більш простий спосіб дізнатися про свою вагітність ще до затримки – тест на вагітність....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про тест
 • Види тіста
 • Переваги
 • Недоліки
 • Інструкція

 • Тест-смужки визначають наявність ХГЛ у сечі, і вже через п'ять хвилин повідомляють про результат – двох смужках, якщо вагітність є, і однією, якщо її немає.


  Тести фірми «Frautest» є одними з найпопулярніших із-за доступної ціни і високої якості.

  Інформація про тест


  Тест на вагітність «Фраутест» призначений для раннього визначення наявності ХГЛ (хоріонічного гонадотропного гормону) в сечі.

  З першого дня початку передбачуваної менструації тест здатний показати наявність вагітності, раніше його рекомендується робити тільки в тому випадку, якщо цикл не регулярний, інакше велика ймовірність помилкового результату.


  Гормон вагітності накопичується в організмі поступово, і якщо його концентрація в сечі нижче ніж 25 ммо/мл, то тест, швидше за все, нічого не покаже, навіть якщо зачаття відбулося.


  В цьому випадку, варто переробити тест через дві доби, саме стільки часу потрібно для подвоєння кількості гормону в організмі жінки.

  Види тіста


  Тести «Фраутест» бувають декількох видів:

 • на визначення овуляції

 • Категорії