Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Токсоплазмоз під час вагітності: надзвичайно небезпечний для вашого малюка!

Під час вагітності часто доводиться хвилюватися з приводу небезпечних захворювань, здатних нашкодити мамі і дитині, в той час, коли мінімальна підготовка до вагітності здатна запобігти масу неприємностей у цей важливий період.


Одним з таких захворювань є токсоплазмоз: інфекція, що представляє величезну небезпеку для вагітних жінок....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що необхідно знати про токсоплазмозі?
 • Діагностика захворювання
 • Чим небезпечний токсоплазмоз під час вагітності?
 • Лікування і профілактика токсоплазмозу
 • Вагітність після токсоплазмозу
 • Що необхідно знати про токсоплазмозі?


  Токсоплазмоз належить до паразитарних хвороб. Збудник (Toxoplasma gondii) представник найпростіших організмів, який здатний вражати практично всі органи людського організму. Їх ідентифікували в 1908 році з однойменних гризунів і кроликів.


  Більшість дорослого населення інфіковано цими паразитами, а безліч видів ссавців і птахів можуть стати джерелом зараження і також схильні до цього захворювання.


  Їм легко заразитися, але у здорових людей воно протікає безсимптомно, а головна небезпека підстерігає тих, у кого є значне зниження імунітету, та вагітних жінок.

  Людина заражається токсоплазмозом при попаданні в організм цист збудника з продуктами харчування. З кишечника вони потрапляють з кров'ю до всіх органів, паралельно стимулюючи вироблення специфічного імунітету.


  Імунітет забезпечує дрімотне стан паразитів, які можуть знову активізуватися при сприятливих умовах. Циста – один з етапів розвитку токсоплазми, який утворюється тільки в організмі кішок і активно виділяється ними в навколишнє середовище.


  В організмі людини та інших тварин токсоплазми розвиваються по-іншому (без утворення цист). Небезпечним у цьому випадку може стати тільки м'ясо хворих тварин, але термічна обробка вбиває збудника.


  Зараження людей відбувається також при вживанні погано вимитих овочів, ягід, фруктів, які ростуть на землі, забрудненої випорожненнями кішок. У воді, на лапах мух і тарганів токсоплазми теж присутні і можуть переноситися на продукти харчування.


  Також зараження відбувається від матері до майбутньої дитини (вертикальний шлях передачі інфекції). При переливанні крові, пересадці органів, обробці сирих м'ясопродуктів зараження теж можливо.


  Яка вірогідність тесту на вагітність Evitest? Дізнаємося з цієї статті.


  Визначення вагітності за допомогою соди: кілька способів знайдете тут.

  Діагностика захворювання


  Перша зустріч (зараження токсоплазмозом) проходить в більшості випадків непомітно. Небезпечна вона лише для вагітних. Оскільки імунітету до токсоплазмам у них ще немає, а для його формування потрібно час, збудник встигає проникнути через плаценту до плоду і викликати його важке ураження.


  У деяких випадках токсоплазмоз може проявлятися симптомами, але вони настільки різноманітні, що без лабораторного підтвердження діагноз встановити дуже складно.

  При токсоплазмозі можуть спостерігатися:

 • збільшення лімфатичних вузлів, переважно на шиї

 • Категорії