Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Тонзилгон Н для дітей: лікування та профілактика вірусних інфекцій

Коли хворіють маленькі діти гострими респіраторними вірусними інфекціями, батьки намагаються знайти менш небезпечний для здоров'я метод лікування.


Дитячий імунітет ще не повністю сформований для самостійної боротьби з вірусними інфекціями.


Часті захворювання верхніх дихальних шляхів призводять до призначення антибіотиків, які в свою чергу призводять до руйнування дитячого імунітету....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Склад
 • Інструкція по застосуванню
 • Дозування
 • Профілактика ГРВІ у дітей: відео

 • Препарати, до складу яких входять натуральні компоненти, є оптимальним засобом лікування.


  Препарату, до складу якого входять натуральні компоненти рослинного походження, багато батьків віддають перевагу. Як приймати Тонзилгон дітям?

  Склад


  До складу цього фітопрепарату входять сім компонентів: квіти ромашки, листя волоського горіха, кора дуба, корінь алтея, хвощ, деревій, кульбаба.


  Комбінація трав має протизапальну, антисептичну, антибактеріальну дію на організм, під час прогресуючої вірусної інфекції.


  До складу лікарського препарату входять додаткові речовини, в залежності від лікарської форми.


  Препарат Тонзилгон застосовується від кашлю для лікування гострих і хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів (ларингіт, тонзиліт, фарингіт).

  Інструкція по застосуванню


  Застосування лікарського препарату знижує ризик ускладнень під час хвороби.


  Тонзилгон також можна приймати для профілактики під час прогресуючої епідемії вірусних захворювань.


  При застосуванні препарату одужання настає швидше. Імунітету надається додаткова підтримка.


  Препарат Тонзилгон застосовується для лікування дітей, починаючи з грудного віку. Призначення препарату встановлюється лікарем після огляду. Тривалість прийому ліків залежить від ступеня хвороби.


  Пітниця у дітей. Як позбутися від недуги, а краще всього не допустити появи пітниці.


  Коли і як застосовувати Гексорал для дітей Ви можете вивчити в інструкції


  Якщо дитина часто відригує, то Вам сюди
  Маленьким дітям лікарський засіб призначається у двох видах: Тонзилгон в краплях або Тонзилгон в таблетках. Обидві форми препарату призначається перорально.


  Краплі приймаються в нерозведеному вигляді, при цьому перш ніж проковтнути рідина, необхідно потримати її в роті, для більш ефективної дії.


  Драже проковтнути, не розжовуючи, запиваючи водою. У період загострення хвороби Тонзилгон призначається активно.

  Маленьким дітям краще підходить для лікування препарат Тонзилгон® Н. Форма випуску краплі для прийому всередину.

  Дозування


  Так як діти до року і дошкільнята не здатні розжувати і проковтнути драже, краплі є оптимальним засобом при лікуванні.


  Тонзилгон® Н випускається у флаконі об'ємом 50 або 100 мл з дозуючим пристроєм зверху, загвинчується кришкою.


  Грудним дітям препарат призначається до 5-6 разів на день по п'ять крапель. Дошкільнятам дозування препарату збільшується до 10 крапель також 5-6 разів на день.


  Для школярів дозування становить прийом всередину до 15 крапель 5-6 разів. Після зникнення гострих симптомів простудних захворювань, прийом лікарського засобу знижується до триразового застосування.


  Дізнайтеся, як застосовувати свічки від температури для дітей


  Як вибрати хороший матрац для новонародженого читайте ось тут.


  Вправи для дихальної гімнастики
  У формі драже, дітям старше 6 років препарат призначається одному драже до 6 разів на день. Випускається у формі блістерів в алюмінієвій фользі (нижня частина упаковки), і ПВХ плівки (верхня частина). В кількості 25 штук.


  З боку лікарського препарату не спостерігається побічних проявів організму.


  Єдиною реакцією дитячого організму може бути реакція впливу одного з компонентів, що входять до складу засобу, у вигляді алергії. Препарат протипоказаний тільки при порушеннях роботи печінки.


  Тонзилгон® Н активно застосовується для лікування ГРВІ. Препарат, володіючи антибактеріальну властивість, посилює роботу імунної системи.


  При ангіні препарат приймається в комплексі з антибактеріальними лікарськими засобами загальної дії.

  Лікарський препарат активно використовується для інгаляцій при запальних захворюваннях гортані і трахеї. Інгаляції з Тонзилгоном для дітей виробляються за допомогою компресійного інгалятора (небулайзера).


  Інгалятор переводить водно-спиртової складу препарату в аерозоль, який найбільш глибше проникає в слизову оболонку дихальної системи дитини.


  Тому найбільш швидше і ефективніше надаючи лікувальну дію.


  Для більш ефективного зволоження слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, препарат розводять 0,9% фізіологічним розчином (розчин хлористого натрію).


  Застосування ліків у вигляді інгаляції надає найкращу дію, прискорює одужання. Дітям від року до семи років розчин розбавляється 1:2 (1 мл лікарського препарату до 2 мл фізіологічного розчину).


  Дітям до року для інгаляцій використовується розчин 1:3 (1 мл препарату до 3 мл фізрозчину). Інгаляції з тонзилгоном варто застосовувати до 3 разів на день.

  Після зникнення основних симптомів захворювання препарат слід приймати ще тиждень в тій же рекомендованої дозуванні по три рази на день, для імуномодуляції.  Препарат безпечний при лікуванні вірусних інфекцій. На думку лікарів і судячи за відгуками батьків, лікарський засіб активно застосовується для лікування і профілактики вірусних захворювань.


  Вітаміни Вітрум для дітей. Яка повинна бути дозування.


  Чи можна вилікувати енкопрез народними методами читайте у статті.


  Причини, по яким може осипнуть голос у дитини


  Ліки не тільки сприяє одужанню, але і допомагає зміцнити імунну систему дитини.


  Віддаючи перевагу препарату, якщо ваша дитина не алергік, ви перестраховує себе і своє чадо від зайвих навантажень і збитків на дитячий несформировавшийся організм.

  Профілактика ГРВІ у дітей: відео


  Подивіться відео про профілактику грипу і простудних захворювань. Адже попередити хворобу набагато легше, ніж вилікувати.

  Категорії