Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Топотушки Верона — добротна, класична ліжечко за приємною ціною

Ми підбирали ліжечко для того, щоб поставити її у бабусі і спати там під час наших візитів. З цієї причини ліжко шукали недорогу і підходить під інтер'єр квартири. Спочатку я обирала модель без маятника, так як вважала його абсолютно непотрібної і навіть шкідливої в деякому роді функцією. Але, переглянувши масу моделей за ціною до 5-7 тисяч, ми зупинилися на російському виробнику Топотушки і дитячому ліжечку з маятником моделі Верона. Вона справила враження гарної, якісної і надійної ліжечка. Сподобалася також аплікація ведмедики на фронтальній стінці.


Наживо ліжечко ми не бачили і вперше познайомилися з нею, коли її доставили з інтернет-магазину. Якщо б не відсутність вільного часу, то я б подивилася спочатку на ліжко в магазині.


Дитяче ліжечко Топотушки Верона.

У ході користування ми відзначили деякі плюси і мінуси.

Переваги ліжечка

Зараз обставини склалися таким чином, що цієї ліжком ми користуємося досить часто, навіть більше, ніж нашій домашній. Такі плюси ми в ній виділили:

 • Ліжечко добротно зроблена. З першого погляду видно, що товар якісний. Ніяких сколів, скрипів, невідповідностей товарного вигляду в ній не було. І після майже року використання навіть фарба ніде не облізла.
 • Плавний маятник. Не скажу, що наша дитина був привчений до укачиваниям, але іноді ми користувалися цією системою і нічого поганого про маятнику в даній моделі сказати не можемо.
 • Ціна. У ліжечка дуже приємна ціна, яка повністю виправдовується відмінною якістю.
 • Силіконова накладка на рейку ліжечка. Так як малюки часто люблять погризти все, що гризеться, особливо коли лізуть зубки, в тому числі і рейки ліжечка, накладка рятує. Вона не дає прогризти дерево до такого стану, що можна поранитися стружкою.
 • Ящик для білизни. Зручно зберігати там запасні комплектики постільної білизни або, приміром, памперси.
 • Вид збоку, дно на нижньому рівні.
  Логотип виробника.

  Недоліки

  Однак у користуванні ліжечком є і деякі незручності. Що цікаво, деякі з її позитивних особливостей є і недоліками.


  Відразу хочеться сказати, що збирати ліжечко самим я б настійно не радила. Інструкція тут не дуже добре складена, з нею зовсім неясні деякі з особливостей складання ліжечок з системою заколисування. Двоє дорослих чоловіків цілий день мучились, але зібрати її так і не змогли. Коли викликали майстра, він зібрав ліжечко менше, ніж за годину, але без жодної інструкції. Ось деякий з того, що нам в ліжечку не подобається, крім складності збірки:

 • Неможливість зупинити маятник без повного зняття цієї системи. В ліжечку передбачається функція зупинки, але вона зовсім не працює. Навіть в положенні, коли маятник зупинений, ліжко гойдається, і навіть сильно.
 • Білизняний ящик не прикріплений до ліжечка. Варто сам по собі на колесах під нею.
 • На фото видно, що ящик не прикріплений до ліжка.
 • Дно має тільки 2 рівня. Причому нижній не вказано достатньо. Особливо враховуючи те, що лицьова сторона ліжечка, має додаткову рейку, трохи нижче, ніж друга сторона. Тим самим дитині, вже навчилася стояти, край ліжка виявляється нижче грудей, що не дуже безпечно. Одного стояти до ліжечка дитини ми не залишаємо. І це при тому, що ми перевернули зовнішню частину до стіни, щоб зробити край трохи вище.
 • Рівень стінок дещо відрізняється.
 • Аплікація, яка мені так сподобалася на картинці в інтернет-магазині, виявилася простою наклейкою, досить маленького розміру. Вона не особливо яскрава, так і відклеїться швидко.
 • В цілому, не звертаючи уваги на некритичні недоліки, ми задоволені ліжечком Топотушки Верона за такою ціною. Дитині в ній зручно. Маятник ми зняли, коли син почав вставати в ліжечку, і користуємося нею з радістю.


  Автор відгуку: Аліса Свиридова, 23 роки,

  мама 10-місячного Дмитра

  Ми підбирали ліжечко для того, щоб поставити її у бабусі і спати там під час наших візитів. З цієї причини ліжко шукали недорогу і підходить під інтер'єр квартири. Спочатку я обирала модель без маятника, так як вважала його абсолютно непотрібної і навіть шкідливої в деякому роді функцією. Але, переглянувши масу моделей за ціною до 5-7 тисяч, ми зупинилися на російському виробнику Топотушки і дитячому ліжечку з маятником моделі Верона. Вона справила враження гарної, якісної і надійної ліжечка. Сподобалася також аплікація ведмедики на фронтальній стінці. Наживо ліжечко ми не бачили і вперше познайомилися з нею, коли її доставили з інтернет-магазину.
  Топотушки Верона — добротна, класична ліжечко за приємною ціною
  Топотушки Верона — добротна, класична ліжечко за приємною ціною
  2016-12-13
  Ірина Бродягина

  Review Overview


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації: Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  83
  добре

  В цілому, не звертаючи уваги на некритичні недоліки, ми задоволені ліжечком Топотушки Верона за такою ціною. Дитині в ній зручно.


  Категорії