Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Транексам при вагітності: відгуки, призначення та особливості застосування

У сучасному світі жінки часто стикаються з проблемами, які несуть за собою серйозні наслідки. Всьому виною екологія, неправильний спосіб життя і інші чинники, які особливо негативно відбиваються на вагітних жінках.


Загроза переривання вагітності, за статистикою, один з найпоширеніших діагнозів, про який постійно чують жінки, при виношуванні дитини. На щастя, медицина ступнула далеко, і сучасні лікарі знають, як з цим боротися. Препарат Транексам відмінний помічник в таких неприємних ситуаціях....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як приймати препарат?
 • Дозування
 • Відгуки про препарат
 • Оцінка ефективності препарату
 • Як приймати препарат?


  Транексам, як правило, діє як кровоспинного засобу.


  Призначають його у тому випадку, якщо на перших строках вагітності виникає загроза викидня.


  Як правило, про це свідчать тягнучі болі внизу живота, кров'янисті виділення і погане самопочуття майбутньої мами.


  Вживається препарат у комплексній терапії. При цьому лікар повинен постійно контролювати показання коагулограми, тобто протизгортальної системи крові.


  Призначається у вигляді таблеток, а також в якості парентерального кошти.


  Протипоказання є для тих, у кого є проблеми з порушенням кровообігу і тромбози.

  Можна аспірин вагітним? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши нашу статтю.


  А тут ви прочитаєте про те, чи можна мезим при вагітності?

  Дозування


  Лікар призначає препарат тільки тоді, коли протягом вагітності вас турбують болі, кровотеча, пішло не так, і це загрожує розвитку і життя дитини.


  Ліки застосовують навіть у важких ситуаціях, при відшарування плодового яйця. Застосування призначається, як правило, всередину, незалежно від часу прийому їжі. Три-чотири рази на добу. Іноді використовується внутрішньовенно.


  Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем, який зможе призначити вам необхідну дозу відповідно до особливостей вашого організму і проблеми, з якою ви зіткнулися.

  Відгуки про препарат


  Відгуки про препарат у більшості випадків позитивні.


  Вказується на такі побічні явища, як нудота, блювання і печія. З боку ЦНС спостерігається слабкість, запаморочення. Можливі алергічні реакції.


  Варто бути уважним перед застосуванням препарату у тому випадку, якщо є надчутливість до його компонентів.


  У випадку годування груддю, будьте обережні, речовини можуть проникнути разом з молоком в організм дитини. Забороняється приймати препарат з гемостатичними засобами. У деяких пацієнток спостерігалося розвиток тромбоутворення.

  Оцінка ефективності препарату


  У Московському науковому центрі акушерства лікарі провели тестування препарату на шістдесяти жінок, яким загрожував викидень. Термін вагітності – від п'яти до двадцяти тижнів.


  У ході експерименту з'ясувалося, що жінки, які приймали ліки, відчули поліпшення самопочуття вже на другу добу після прийому. Призупинилося кровотеча.


  Також були виявлені основні причини, що загрожують втрати вагітності. Серед них ендокринопатія, вади розвитку матки, міома, імунологічні проблеми, інфекції та інші, рідше зустрічаються фактори.


  Успішне пролонгування вагітності спостерігалося у дев'яноста шести відсотків жінок. У трьох випадку сталася втрата дитини. Один відсоток – розвивається вагітність.

  У тому випадку, якщо ви відчуваєте слабкість, запаморочення, якщо ви відчули себе недобре, і виникли незрозумілі проблеми зі здоров'ям, необхідно терміново звернутися до лікаря.


  Фахівець підкаже вам потрібний засіб з існуючих в сучасній фармакології.


  Одним з популярних ліків є Транексам. Він робить досить сильний вплив на організм, усуваючи проблему. Але, слід бути обережними, так як препарат має безліч протипоказань.


  Вирішувати вам (і вашому лікареві), необхідний Транексам при вагітності чи ні

  Категорії