Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Трихомоніаз при вагітності: як розпізнати і чим лікувати?

Причина трихомоніазу у вагітних – це патоген, локализирующийся в жіночій піхві, Trichomonas – vaginalis.


Трихомонада є одноклітинним організмом, колонії якого вражають слизові оболонки всередині уретрального каналу та піхви.


Унікальна у своєму роді, так як це єдиний паразитарний організм, який існує всередині людських геніталій....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що необхідно знати?
 • Діагностика захворювання
 • Чим небезпечний трихомоніаз?
 • Лікування
 • Наслідки і ускладнення
 • Профілактика
 • Що необхідно знати?


  Статистично трихомонада ставитися до мікроорганізму жгутикового типу, але існують і мутовані штами, яким вдалося пристосуватися і мімікрувати.


  Вони змінюють форму, відкидаючи джгутики і набуваючи статус амебоподобных, прикидаються клітинами людської крові, такими як тромбоцити, і стають недосяжними для виявлення шляхом стандартних діагностичних процедур.


  Трихомонада може вижити тільки в умовах достатньої вологості, як тільки паразит висихає – настає загибель. Але зовнішня вологе середовище підтримує їх життя протягом кількох годин.


  Існує певний ризик заразитися через загальний душ або туалет, а також в басейні.


  Крім того, трихомонада чутлива і до інших несприятливих зовнішніх факторів: гине при температурі понад 40С, під впливом прямих сонячних променів та антисептичних засобів.


  Трихомоніаз – єдина венерична хвороба, якої можливо заразитися поза сексуального контакту, тобто, побутовим шляхом.

  Хоча ймовірність такого зараження зводиться практично до мінімуму, вагітна не повинна носити чуже натільна білизна, користуватися загальними рушниками і предметами банної гігієни. Більшість випадків зараження відбувається під час сексу.


  Інкубаційний період у трихомоніазу становить від 2 до 60 днів, за цей час хвороба проходить стадію акліматизації в жіночому тілі, після чого починають з'являтися перші симптоми.


  Як тільки стадія інкубації закінчиться, вагітна відчує нестерпне свербляче печіння і біль у піхві, подразнення зовнішньої слизової на геніталіях і дискомфорт при сечовипусканні.


  Крім того, трихомоніаз характеризується рясними зелено-жовтими виділеннямиз неприємним амбре. У нижньому квадранті очеревини періодично виникають жар і відчуття тяжкості.


  Часто інфекція супроводжується затяжною діареєю. Запалена слизова стає густо пігментованою, набуває червоний відтінок і видно точкові крововиливи.


  Але таке гостре протягом на даний момент практично не зустрічається в медичній практиці, мутировавшая хвороба відразу завмирає і залишається в організмі в якості хронічної, латентної інфекції.


  У частині випадків вагітна може зазначити у себе перші ознаки трихомоніаза тільки через півроку.


  Її починають турбувати болі в області лобка, свербіж, поява гнійних і слизових виділень, часті позиви до сечовипускання, змінений рівень сексуального бажання, поява дискомфорту при спробі сексуального контакту.


  Фактори, які провокують перехід з хронічної форми в гостру – це різні захворювання, в ході яких змінюється звичний баланс обміну речовин, зниження рівня імунного захисту, гормональні бурі і розлади, зміна стабільної піхвової мікрофлори, зумовлені зниженням рівня кислотності.


  Саме після змін параметрів середовища у піхві, у вагітних спостерігається сплеск активності колоній трихомонад.

  Після впровадження в організм патоген так само підриває імунну систему, і це викликає загострення всіх хронічних захворювань статевої сфери, які є у вагітної.


  Трихомоніаз програма

  Категорії