Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Тромбофилия і вагітність: не перетворюйте хвороба вирок!

Вагітність — це такий стан, під час якого організм жінки відрізняється підвищеною чутливість до різних інфекцій, необхідно також враховувати значне природне зниження захисних сил організму в цей період.


Всі лікарі радять ретельно планувати вагітність, особливо при наявності хронічних захворювань. Даний процес вимагає медичного обстеження, що дозволить виявити проблеми, вчасно їх усунути і підготувати організм до виношування малюка....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке тромбофилия?
 • Чим небезпечна (і небезпечна?) тромбофилия під час вагітності?
 • Особливості лікування
 • Профілактика
 • Замість висновку

 • Досить часто зустрічаються ситуації, коли генетична тромбофилия виявляється під час вагітностіу таких жінок ймовірність утворення тромбів збільшується в 5-6 разів.


  У випадку з цим захворюванням загроза полягає в певних фізіологічних особливостей організму вагітної жінки — підвищеної згортання крові.

  Таким способом організм захищається від зниження крововтрати при пологах та інших ускладненнях, таких, як викидень чи відшарування плаценти.


  При підвищеної згортання крові зростає ризик тромбоутворення, який при вродженої тромбофілії і так підвищений.

  Що таке тромбофилия?


  Форми

  Тромбофилия буває декількох видів, захворювання буває природженим і набутим, останній вид передається у спадок, а також в результаті різних травм та хірургічного втручання.


  Спадкова передається в результаті генетичних порушень або з'являється в результаті мутацій


  Види

  Класифікація за видами: • гематогенна — представляє найбільшу небезпеку, особливо під час вагітності, може спровокувати інвалідність або можливість смертельного результату

 • Категорії