Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Цинк і його роль у розвитку вагітності

Лікарі констатують, що більшість сучасних жінок не вступають в вагітність з необхідним запасом потрібних мінералів і вітамінів. Від часткової нестачі тих чи інших речовин страждає кожна майбутня мати незалежно від її віку, соціального статусу, країни проживання та її доходів.


Дослідження показують, що у 70% вагітних виявляється дефіцит 3-х і більше вітамінів. Особливо небезпечними є гіповітаміноз і нестача йоду, заліза, кальцію і цинку. Про роль останнього мікроелемента в розвитку вагітності поговоримо докладніше....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому майбутнім мамам необхідний цинк
 • Скільки цинку потрібно під час вагітності?
 • Чи може бути занадто багато цинку?
 • Цинк в продуктах харчування
 • Треба вживати харчові добавки, що містять цинк?
 • Ознаки дефіциту цинку
 • Чому майбутнім мамам необхідний цинк


  За змістом в людському організмі цинк поступається лише залозу. Він незамінний для життєдіяльності. Особливо важлива його роль під час вагітності, так як щоденна потреба в цинку швидко збільшується.


  Без цинку неможливе правильне розвиток нового життя. При його дефіциті спостерігаються вади плоду, а також новонароджених, зокрема, викривлення хребта, гідроцефалія, грижі живота, розщеплення піднебіння і так далі.

  Мікроелемент відіграє певну роль у формуванні скелета, ріст і поділ клітин, контролює синтез і стабілізацію інсуліну, має антитоксичну і антивірусну дію.


  Недолік цинку загрожує ускладненнями при пологах: погіршення здоров'я жінки, ослаблення скорочувальної активності, повільного розкриття родових шляхів, розривів, серйозних кровотеч та інфекціям.


  Основні функції цинку при вагітності:

 • бере участь в обміні речовин (мінеральному, енергетичному, білковому), обміні вітамінів і в окисно-відновних реакціях

 • Категорії